Barclays Execution Services Limited odštěpný závod: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Help for Ukraine

vybíráme od 24.2.2023
282 679 Kč
vybráno 188 % z 150 000 Kč

přispělo

89 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
T he 24th of February marks 1 year since the war in Ukraine has broken out, changing life in an instant for the people of Ukraine.

In order to assist the people whose livelihoods have been destroyed by the war, the Prague Citizenship team is organising a fundraiser to show our ongoing support throughout this difficult situation.
The intensification of the hostilities in Ukraine over the past 12 months had devastating consequences, causing loss of human lives, countless injured, more than 13 million people having been made refugees abroad or displaced inside Ukraine.

Nearly 18 million people are in need of urgent humanitarian assistance within Ukraine, particularly in the eastern and southern part of the country.

 

The need to show human solidarity for those whose ways of live has been devastated by the war persists, and the collected amounts will be used for that purpose.

Fundraisers:
Filip Gallat
Yakiv Tymoshenko
Mariya Niftonova
Natalia Ratushna
Viacheslav Yakovenko
Nikita Burmistrov
Olga Feidak
Dmytro Babin
Mihaly Kereta
Marie Vankovych
Eugene Kolesnyk
Vasyl Tesliuk 
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Glory to Ukraine! Glory to Heroes!

Kostik G
2 000 Kč

Thanks to all the brave people

Tadeas
20 000 Kč

Slava Ukraini

Matej
5 000 Kč

Už rok bojujete za svoju slobodu... Sláva Ukrajine!

Peter
3 000 Kč

Glory to Ukraine!

Farid Zaripov
2 500 Kč

For people suffering from the russian aggression

Leoš Literák
2 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina