Ivan Chrástek: Dárcovská výzva pro projekt Andělský strom 2021

Andělský strom 2021 DĚTEM

vybíráme od 9.12.2021
13 200 Kč
vybráno 26 % z 50 000 Kč

přispělo

11 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Drazí přátelé, blízcí i vzdálení, obchodní i osobní.... náš tým chce s vámi sdílet jeden i když zdánlivě hypotetický příběh. Rozhodli jsme se říci smutku a beznaději NE! Dáme o sobě dětem na okraji společnosti vědět, že tady jsme pro ně a dárkem od táty a/nebo mámy jim pomůžeme zvednout hlavu. Pomůžete nám finančním příspěvkem s nákupem těchto dárků i VY? My dárky nakoupíme, zabalíme a odešleme. Moc děkujeme!   
 Tak jsem asi dnes potkal anděla. Cítil jsem se pod psa, kamarádi se mě ve škole vysmívají, táta na mě nemá čas, máma je ve vězení, babička už nežije....a tady v odpadní rouře na našem sídlišti se cítím nejbezpečněji. Ale anděl mě fakt dnes potkal, cinkla mě SMSka od mámy, že mě přes nějaké Mezinárodní vězeňské společenství přijde od ní dárek. Máma na mě nezapomněla...a asi na mě myslí i jiní lidé. Zdá se mě, že dnes je už lépe...... 
Mezinárodní vězeňské společenství
Zapojte se do vánočního přívalu dobra a radosti v rodinách, které to nejvíc potřebují.
Začali jsme si s rodinou pravidelně telefonovat a ty menší děti mi poprvé řekly mami. (odsouzená maminka)

Víte, že v Česku je každoročně odhadem 40 tisíc dětí, které nesou těžký trest za chyby svých rodičů? Tím trestem je vzájemné odloučení kvůli pobytu rodiče ve vězení.
Věříme, že každé dítě si zaslouží prožít radostné Vánoce, a proto organizujeme projekt Andělský strom, který pomáhá v rodinách, kde je máma nebo táta za mřížemi. Tento projekt se zrodil v roce 1981 ve Spojených státech a rozšířil se do více než 70 zemí světa. 

Desítky dobrovolníků po celém Česku již 11. rokem spojí síly k logisticky dosti pestrému a náročnému projektu, na jehož konci více než 1000 dětí dostane vánoční dárek podle svého přání spolu s dopisem od mámy nebo táty, kteří tráví Vánoce ve vězení a navíc nemají prostředky k tomu, aby takový dárek mohli koupit.  

Zapojte se do tohoto vánočního přívalu dobra a radosti v rodinách, které to nejvíc potřebují.
Pomozte nám vybrat dostatek financí alespoň na 800 dárků. 
Dárky posíláme vždy nové, v průměrné hodnotě 500Kč.
V roce 2020 jsme jich poslali 1 355! 

Sám bych takový dárek mé dceři odtud nemohl dát a ona z toho měla tak moc velikou radost, že se prý k němu furt tulila, teď s tím Krtečkem - plyšákem spí a říká mu, že spinká s tátou. (odsouzený tatínek)

Především díky Vám jsem našla odvahu rodinu po několika letech kontaktovat a již brzy za mnou přijedou na návštěvu. (odsouzená maminka)

Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Mezinárodní vězeňské společenství, projekt: Andělský strom 2021