Linda Arbanová: Dárcovská výzva pro projekt Klub svobodných matek

Čtyřicátiny jinak

vybíráme od 25.1.2021
45 000 Kč
vybráno 563 % z 8 000 Kč

přispělo

57 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Výzva je určená všem mým přátelům, známým a spolupracovníkům. Byla bych moc ráda, kdybyste moje 40. narozeniny se mnou oslavili příspěvkem samoživitelům. To je ve stručnosti vše.
1. 2. 2021 je krásný datum. V ten den oslavím 40. narozeniny. Přemýšlela jsem, jak s tím naložit. Opulentní oslava třicátin v Oku… to bylo šílený, pamatujete? Naštěstí nic takovýho teď pořádat nejde.
Dělat narozeninovou sbírku dneska už není nic objevnýho, stejně jako otužování. Do ledový vody ale nikdy nepolezu, kdežto server Darujme.cz využívám pravidelně. Je skvělý, že existujou tyhle možnosti. 
 Děti nemám a všichni víte, že po nich ani netoužím. Celej svůj profesní život se jim věnuju, ačkoliv kudy chodím, tudy hlásím, že haranty nesnáším. A je to pravda! 
Taky víte, že všem rodičům jejich vytoužený děti strašně přeju a obdivuju, jak se o ně starají. Vždycky bulím ze všech nejvíc, když nějaký nový děcko ohlašujete, to je známá věc. Viz ilustrační foto s výběrem děcek mých drahých kamarádek. Obdivuju všechny rodiče za jejich odvahu, odhodlání a oddanost. Takový 3 O. Já sama si ale ráda užívám svůj klid a nezdá se, že bych to chtěla nějak měnit.
Proč jsem si teda vybrala zrovna samoživitelky (a samoživitele)? Protože sama jsem se těch 40 let měla jako prase v žitě, rodiče mám skvělý, nikdy mi nic nechybělo a strašně mě štve, že to tak nemá každý děcko. A že tenhle stát není schopnej se o děti a jejich rodiče dostatečně dobře postarat. Přitom by to měl bejt úplnej základ toho, co má stát dělat. Trápí mě to a rozčiluje. A v týhle covidový době obzvlášť.
Takže když přispějete na mou výzvu, uděláte mi dobře a to se na narozeniny dělá, ne? Vybrala jsem konkrétně tuhle neziskovku a věřím, že s penězmi dobře naloží.
Sama přihodím stovku za každej ten skvělej rok života, co mám za sebou. Jestli nevíte, kolik máte přispět vy, hoďte stovku za každej rok, co mě znáte. Nebo pajsku. Nebo deset kaček. Aspoň si hezky zavzpomínáte. Finální částku jsem podhodnotila, protože jsem ráda úspěšná a kdybychom to nenasbírali, tak by to bylo trapný. Půlku dávám já. Takže doufám, že cílovku překonáme, je vám to jasný!?
Moc díky všem!
Klub svobodných matek z.s.
Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Krasnej napad, krasny narozky, Lindo!! Ale stejne to zakapnem, az to nekdy pude :)

Zuzana Rausova
500 Kč

Ahoj Lindo, prašule poslány, užij si v pondělí narozeniny!!! :-)

Pavel Vondrák
500 Kč

Všechny matky jsou hrdinky a ty svobodné ještě o něco víc!

Jana Tomanová
200 Kč

Pro všechny svobodné maminky - a jednu svobodnou, úžasnou ženu! 😘

Martina Balzerová

Všechno nejlepší, Lindo!
Díky za super příležitost přispět... Buď zdravá a šťastná.

Jana

Jana Nuslauerová
500 Kč

Lindo, dojala jsi mě - všechno nejlepší :-*

Blanka Mik.

Vše nej Lindušce!

Lidn

Lindo, vše nejlepší k narozeninám přeji! May the force by with you!

Ivoš Jurásek
300 Kč

Všechno nejlepší, Linduše <3

Marie König Dudziaková
500 Kč

Vsechno nejlepsi, Lindo!

Olga Svitáková
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Klub svobodných matek z.s., projekt: Klub svobodných matek