Jennifer Preston: Dárcovská výzva pro projekt Podpoříte nás?

We Dream Big for HAE Juniors!

vybíráme od 11.11.2020
122 300 Kč
vybráno 245 % z 50 000 Kč

přispělo

239 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Holy Cow!! We've met our goal early! But, let's not stop here. Let's raise as much money as we can to help these kids and this organization trying to give them as much support as they need.

Will you help me support the organization that supports children and teenagers suffering from the disease HAE?

Everyone who donates will get a chance to win a 45-minute online private chat with me! Winners will be announced on Nov. 26 on my Instagram and YouTube  pages on Thanksgiving, 26 Nov 2020.
HAE Junior is a non-profit patient organization with the aim of participating in improving the quality of life of children and adolescents diagnosed with hereditary angioedema (HAE) and their families. The association was established in December 2019 in Prague on the initiative of its parents. HAE is a rare lifelong disease that manifests itself in frequent painful swellings in various parts of the body. Living with HAE means repeated temporary health problems, frequent acute examinations and injections, long-term mental strain, and other limitations.

Založení výzvy

HAE Junior z.s.
HAE Junior je nezisková pacientská organizace pro kvalitnější život dětí a mládeže s diagnózou hereditárního angioedému. Podpoříte nás?
Projekty & aktivity

1. HAE Barometr: každoroční dotazníkový průzkum, jehož cílem je identifikovat potřeby a vnímání perspektiv jak u dětských, tak u dospělých pacientů s HAE v Česku.

2. Vzdělávací webináře „Lepší život s HAE“: cyklus vzdělávacích webinářů zaměřených na zvyšování zdravotní gramotnosti u rodin s dětskými pacienty s HAE.

3. HAE Junior Newsletter: měsíční e-mailové zpravodajství v češtině pro všechny, koho zajímá téma onemocnění HAE. Chcete-li se zaregistrovat k odběru, navštivte www.haejunior.cz.

4. HAE Junior Letní rodinný pobyt: každoroční komunitní projekt s cílem podpořit vzájemné sdílení zkušeností a zdravotní osvětu mezi rodinami s dětmi a mládeží, kteří trpí HAE. První ročník úspěšně proběhl v létě 2020.  

5. Inkluzivní stipendia: Dovednosti pro budoucnost: smyslem projektu je poskytovat částečná i úplná stipendia pro děti a mládež s HAE, aby se mohly účastnit kurzů digitálních dovedností či cizích jazyků a letních táborů.

6. Aktivní účast v mnoha národních i mezinárodních iniciativách zaměřených na šíření informací mezi pacienty, podporu práv pacientů a zvyšování osvěty v souvislosti s HAE a vzácnými onemocněními.

Váš finanční dar umožní naší organizaci realizovat probíhající i budoucí projekty, a tím učinit další krok k vytčenému cíli: zajistit lepší život a budoucnost dětem a mládeži s diagnózou HAE. Děkujeme za vaši podporu!

Ať si děti tábor pěkně užijí! <3

Hana "Misery" Charvátová

Glad I could help!

Jan Kučera

Hello Jen, thank you for being an ambassador for the kids and teenagers with HAE.

Lenka Sebek
1 000 Kč

Preju hodne zdravi, stesti a uspechu.

Peter Arbet
500 Kč

Ahoj.

Jiří Hofman
300 Kč

Rád jsem přispěl :-)

Lukáš Křehlík
500 Kč

Děkujeme!

HAE Junior z.s.

Na dobrú vec.

Martin Banák
100 Kč

Moc rádi jsme to s manželkou udělali pro dobrou věc. Snad i to málo od důchodců pomůže.

Jiří Kratochvíl
300 Kč

Děkujeme mockrát!

HAE Junior z.s.

Dakujeme že venujete svoj čas a pomáhate

Mirko

Také děkujeme!

HAE Junior z.s.

Thanks for your support !!!

Stefan Reinders
1 000 Kč

tHAEnk you, too!

HAE Junior z.s.
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
HAE Junior z.s., projekt: Podpoříte nás?