Jennifer Preston: Dárcovská výzva pro projekt Podpoříte nás?

We Dream Big for HAE Juniors!

vybíráme od 11.11.2020
122 300 Kč
vybráno 245 % z 50 000 Kč

přispělo

239 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Holy Cow!! We've met our goal early! But, let's not stop here. Let's raise as much money as we can to help these kids and this organization trying to give them as much support as they need.

Will you help me support the organization that supports children and teenagers suffering from the disease HAE?

Everyone who donates will get a chance to win a 45-minute online private chat with me! Winners will be announced on Nov. 26 on my Instagram and YouTube  pages on Thanksgiving, 26 Nov 2020.
HAE Junior is a non-profit patient organization with the aim of participating in improving the quality of life of children and adolescents diagnosed with hereditary angioedema (HAE) and their families. The association was established in December 2019 in Prague on the initiative of its parents. HAE is a rare lifelong disease that manifests itself in frequent painful swellings in various parts of the body. Living with HAE means repeated temporary health problems, frequent acute examinations and injections, long-term mental strain, and other limitations.

Založení výzvy

HAE Junior z.s.
HAE Junior je nezisková pacientská organizace pro kvalitnější život dětí a mládeže s diagnózou hereditárního angioedému. Podpoříte nás?
Projekty & aktivity

1. HAE Barometr: každoroční dotazníkový průzkum, jehož cílem je identifikovat potřeby a vnímání perspektiv jak u dětských, tak u dospělých pacientů s HAE v Česku.

2. Vzdělávací webináře „Lepší život s HAE“: cyklus vzdělávacích webinářů zaměřených na zvyšování zdravotní gramotnosti u rodin s dětskými pacienty s HAE.

3. HAE Junior Newsletter: měsíční e-mailové zpravodajství v češtině pro všechny, koho zajímá téma onemocnění HAE. Chcete-li se zaregistrovat k odběru, navštivte www.haejunior.cz.

4. HAE Junior Letní rodinný pobyt: každoroční komunitní projekt s cílem podpořit vzájemné sdílení zkušeností a zdravotní osvětu mezi rodinami s dětmi a mládeží, kteří trpí HAE. První ročník úspěšně proběhl v létě 2020.  

5. Inkluzivní stipendia: Dovednosti pro budoucnost: smyslem projektu je poskytovat částečná i úplná stipendia pro děti a mládež s HAE, aby se mohly účastnit kurzů digitálních dovedností či cizích jazyků a letních táborů.

6. Aktivní účast v mnoha národních i mezinárodních iniciativách zaměřených na šíření informací mezi pacienty, podporu práv pacientů a zvyšování osvěty v souvislosti s HAE a vzácnými onemocněními.

Váš finanční dar umožní naší organizaci realizovat probíhající i budoucí projekty, a tím učinit další krok k vytčenému cíli: zajistit lepší život a budoucnost dětem a mládeži s diagnózou HAE. Děkujeme za vaši podporu!

Krásná výzva! Přeji ať pomůže! :))

Michala Volná

Dear Jan, thanks so much for everything you do. Glad I could help.

Lenka Olšová
500 Kč

Thank you Jenn for taking care about children from Czechia! Love your channel😁 Im Prague girl married to an L.A. guy and living in Switzerland. Your channel is my connection to my city which I miss so much. ...and knowing L.A. too makes me laugh even more😁

Zuzi z Prahy
300 Kč

Zuzy, Thank you for your generous gift of helping these kids. I wish you both a Merry Christmas. love, Jen Dream Prague

Jennifer Preston

KDE JE V LETE TEN TABOR?

CHARLES KOUBEK
2 000 Kč

there you go

Zdeněk Lakmayer
1 000 Kč

Platba byla uspesne provedena z meho uztu u Mbank.
At pomuze tem co to potrebuji

Josef Picman
500 Kč

Poděkujte Jen.

Petr Báša
300 Kč

What a great project. I hope the children and teenagers enjoy the summer camp.

Michael Svec

Good luck!

Nikola

Many thanks to Jen of Dream Prague. I like her videos so much.

Petr Bílek
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
HAE Junior z.s., projekt: Podpoříte nás?