HAE Junior z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Podpoříte nás?

HAE Junior je nezisková pacientská organizace usilující o kvalitnější život dětí a mládeže s diagnózou hereditárního angioedému. Podpoříte nás?

Děkujeme za Vaši podporu!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
PODPOŘTE ČESKÉ HAE JUNIORY A ZÍSKEJTE OSVĚTOVÝ KALENDÁŘ NA ROK 2024
Výtěžek z letošní kampaně Giving Tuesday bychom rádi věnovali na realizaci dalšího ročníku pobytu HAE Junior v roce 2024. Každoroční Edukační pobyt HAE Junior je nejvýznamnějším setkáním naší pacientské komunity, která sdružuje mladé pacienty se vzácnou poruchou imunity HAE a jejich rodiče z celého Česka.

BONUSOVÝ NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ HAE JUNIOR
Jako bonus zašleme prvním 25 dárcům, kteří přispějí na náš projekt částkou 1000 Kč a více, nástěnný kalendář na rok 2024. Tento osvětový kalendář obsahuje kresby dětí a mládeže s HAE na téma „Moje inspirace”.
Podmínkou získání kalendáře je vyplnění Vaší poštovní adresy v dárcovské platformě a úspěšné dokončení transakce.Děkujeme za vaši podporu!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

I think that HAE JUNIOR, patient organization is doing perfect job with their activities, sharing stories and trying to improve the quality of life of children with Hereditary angioedema HAE 💙 Keep going 👌

Roman Kadlec

Ať se daří :)

Petra
500 Kč

Přejeme všem dětským pacientům s HAE hodně sil a vytrvalosti. Jsou to pro nás HAEroes❤️.

Monika Mackovíková
500 Kč

Překrásné obrázky! Velký dík všem malířkám a malířům! Mnoho zdaru virtuální výstavě i dalším plánům, které zvýší povědomí o HAE :-)!
Děkuji,

Eva Svobodová Machajová

Eva Svobodová Machajová
1 000 Kč

Mockrát děkujeme:)

HAE Junior z.s.