HAE Junior z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

Podpoříte nás?

HAE Junior je nezisková pacientská organizace usilující o kvalitnější život dětí a mládeže s diagnózou hereditárního angioedému. Podpoříte nás?

Děkujeme za Vaši podporu!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
PODPOŘTE ČESKÉ HAE JUNIORY
Výtěžek bychom rádi věnovali na realizaci aktivit HAE Junior:
- každoroční Edukační pobyt HAE Junior je nejvýznamnějším setkáním naší pacientské komunity, která sdružuje mladé pacienty se vzácnou poruchou imunity HAE a jejich rodiče z celého Česka.
- projektem Inkluzivní stipendia podpoříme školáky a studenty do 26 let, jimž byla stanovena diagnóza HAE, a to formou bezplatné účasti na edukačních, sportovních nebo výtvarných kurzech (s možností úhrady potřebného vybavení) a dále na táborech či ve škole v přírodě dle vlastních preferencí. Cílem projektu je snížit negativní dopady vzácného onemocnění HAE ve zdravotní, psychické, sociální a ekonomické rovině a pomoci HAE juniorům realizovat svůj potenciál navzdory nemoci.Děkujeme za vaši podporu!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

I think that HAE JUNIOR, patient organization is doing perfect job with their activities, sharing stories and trying to improve the quality of life of children with Hereditary angioedema HAE 💙 Keep going 👌

Roman Kadlec

Ať se daří :)

Petra
500 Kč

Přejeme všem dětským pacientům s HAE hodně sil a vytrvalosti. Jsou to pro nás HAEroes❤️.

Monika Mackovíková
500 Kč

Překrásné obrázky! Velký dík všem malířkám a malířům! Mnoho zdaru virtuální výstavě i dalším plánům, které zvýší povědomí o HAE :-)!
Děkuji,

Eva Svobodová Machajová

Eva Svobodová Machajová
1 000 Kč

Mockrát děkujeme:)

HAE Junior z.s.