Karel Kovář: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro druhé

vybíráme od 1.9.2019
106 181 Kč
vybráno 106 % z 100 000 Kč

přispělo

422 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj všichni! Tady Kovy. :) 
Za pár dní oslavím další narozeniny a řekl jsem si, že by tyhle mohly být trošku jiné. Jelikož mám vše, co potřebuji, napadlo mě, že bychom mohli společně obdarovat někoho jiného. 
Loni v dubnu jsem si vyzkoušel, jaké to je být dobrovolníkem v Nadaci Krása pomoci. Navštívili jsme jednu klientku nadace doma a pak jsme vyrazili na bingo do domova pro seniory. Věnovat našim prarodičům čas je jedna z nejdůležitějších věcí, ale někdy je prostě potřeba víc než to - zařídit služby domácí péče, nákup, důstojné bydlení, pomoc při hygieně apod. A jelikož jsou všechny služby nadace pro babičky a dědy bezplatné, finanční podpora je pro nadaci hodně podstatná. Pokud mi tedy chcete popřát, budu moc rád, když přispějete jakoukoli částkou na to, aby všechny babičky a dědové měli to, co potřebují.
Děkuju všem.

Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 600 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Krásná výzva :) přeji vše nejlepší a ať se daná částka vybere

Žaneta Stýblová
300 Kč

Krásné narozeniny!!

Hana Bartošová
1 000 Kč

Posílám spoustu lásky a děkuji za Vaši pomoc. ❤️☺️

Eliška Demjanová
300 Kč

Ahoj Kovy,
prispievam síce skôr symbolicky, ale verím že aj to pomôže niekomu ku krajšiemu dňu :) Milujem čo robíš, ako pomáhaš, ako šíriš úsmevy, ako vzdelávaš, ako rozširuješ obzory, ako nás všetkých inšpiruješ byť lepšími ľuďmi. Veľmi by som chcela napísať niečo špeciálne, trefné a inteligentné, čo by vystihovalo moje pocity a myšlienky, ale tie správne slová sa mi očividne momentálne vyhýbajú. Chcem len, aby si vedel, že si vážim čo robíš a kto si, úplne so všetkým čo s tým súvisí, obdivujem ťa, zbožňujem tvoju tvorbu, humor a osobnosť a želám ti veľa inšpirácie a kreativity do budúcnosti! Ďakujem, a nielen za mnohé záchvaty smiechu a neuveriteľnú vlnu pozitivizmu, ktorú šíriš! <3

Dárce
200 Kč

Ahoj
Předem se omlouvám za moji částku. Větší si dovolit nemůžu. Je mi teprve 17 let. 🤣 Ale jsem velice ráda, že můžu pomoct naší nejstarší generaci. Protože díky nim jsme tu. A proto si jich vážte. Za vše, co udělali. Děkuji vám.
A přeji mému nejoblíbenějšímu youtuberovi Kovymu všechno nejlepší k narozeninám. Dostal si ten nejlepší dárek, co si mohl. A je to ten, že každému tomu člověku pomůžeš. Za to si tě vážím. Mám tě ráda. ❤️

Aneta Marková
50 Kč

Lidem by se mělo pomáhat. Každá koruna se počítá.

Jan Šamša
45 Kč

Drahý Kovy,
Je mi velkou ctí podpořit tvůj nápad, který ses rozhodl sdílet se všemi tvými sledujicími.

Přestože ne každý může poslat větší částku, tak se do tvého projektu zapojilo již mnoho lidí, kterým není jedno, jak to u dnešních seniorů chodí.

Myslím si, že jsi jeden z mála českých influencerů, kteří mají zlaté srdce a nedělají všechno jenom pro peníze.

Díky za všechno co děláš a přeji v životě hodně štěstí a úspěchu.

Michaela Šmídová

Pomáhat je krásné.

Lucie Veselá

Kovy, všechno nejlepší k narozeninám! Ať se ti splní všechna Tvoje přání. A díky, že svůj vliv využíváš k takovým krásným a prospěšným věcem ❤

Lucie Mrázková
300 Kč

Vďaka Kovy, si super!

Ján Svoreň
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám