Karel Kovář: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro druhé

vybíráme od 1.9.2019
106 181 Kč
vybráno 106 % z 100 000 Kč

přispělo

422 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj všichni! Tady Kovy. :) 
Za pár dní oslavím další narozeniny a řekl jsem si, že by tyhle mohly být trošku jiné. Jelikož mám vše, co potřebuji, napadlo mě, že bychom mohli společně obdarovat někoho jiného. 
Loni v dubnu jsem si vyzkoušel, jaké to je být dobrovolníkem v Nadaci Krása pomoci. Navštívili jsme jednu klientku nadace doma a pak jsme vyrazili na bingo do domova pro seniory. Věnovat našim prarodičům čas je jedna z nejdůležitějších věcí, ale někdy je prostě potřeba víc než to - zařídit služby domácí péče, nákup, důstojné bydlení, pomoc při hygieně apod. A jelikož jsou všechny služby nadace pro babičky a dědy bezplatné, finanční podpora je pro nadaci hodně podstatná. Pokud mi tedy chcete popřát, budu moc rád, když přispějete jakoukoli částkou na to, aby všechny babičky a dědové měli to, co potřebují.
Děkuju všem.

Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Ahoj Kovy, všechno nejlepší k narozeninám a díky že dáváš možnost přispět na správnou věc🙂

Michal Petrtýl
1 000 Kč

Moje babička bydlí ve vedlejším domě, takže se o ni staráme a trávíme spolu čas. Ne každý má takové štěstí.
Díky za to co děláte❤️

Ludmila Svobodová
100 Kč

Ahoj Kovy. Všechno nejlepší k narozeninám :D. Přeji hodně štěstí, lásky a hodně síly na další projekty.

Moc tě obdivuji nejen za tvůj content, ale i za to jaký člověk jsi. Tato sbírka je jen jeden z mála věcí, za které si tě obdivuji.

Odebírám tě na YT už nějaký ten rok a je jedno jestli zrovna sleduji tvé parodie nebo poučná videa, vždy mi tím zlepšíš den. Tvoje tvorba je prostě boží a úžasná (stejně jako ty *wink*).

Jsem student bez stálé práce, takže si nemohu dovolit darovat větší částku. Je to poprvé co daruji. Doufám, že i těch málo peněz co přispěji pomůžou.

PS: Přeji ti hodně štěstí na StarDance. Budeme vám doma fandit :)

Lenka Bartušková
200 Kč

Kovy, děkuju za to, co děláš <3

Barbora Juřičková
50 Kč

Jsem ráda že i když to je takhle malá částka, dokáže pomoci❤️

Kristýna Křivánková
100 Kč

Čeká nás to taky🙏... Proto doufám, že nás, kteří přispějí bude co nejvíce, každá koruna se počítá 😇.

Eva

Eva Sýkorová

Dobrý den, je mi sice 16 let a můj finanční dar není nějak převeliký, ale i tak doufám, že někomu pomůže. A, že se díky tomu bude mít někdo líp.

Dárce
200 Kč

Jsem moc rád, Kovy, že využíváš publicitu i na dobré skutky :-). Jen tak dál!

Marek Liška
500 Kč

Díky za tu možnost. :)

Vít Šťástka
150 Kč

Něco málo na nové žetonky na bingo :)

Patrik Novák
50 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám