Karel Kovář: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro druhé

vybíráme od 1.9.2019
106 181 Kč
vybráno 106 % z 100 000 Kč

přispělo

422 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj všichni! Tady Kovy. :) 
Za pár dní oslavím další narozeniny a řekl jsem si, že by tyhle mohly být trošku jiné. Jelikož mám vše, co potřebuji, napadlo mě, že bychom mohli společně obdarovat někoho jiného. 
Loni v dubnu jsem si vyzkoušel, jaké to je být dobrovolníkem v Nadaci Krása pomoci. Navštívili jsme jednu klientku nadace doma a pak jsme vyrazili na bingo do domova pro seniory. Věnovat našim prarodičům čas je jedna z nejdůležitějších věcí, ale někdy je prostě potřeba víc než to - zařídit služby domácí péče, nákup, důstojné bydlení, pomoc při hygieně apod. A jelikož jsou všechny služby nadace pro babičky a dědy bezplatné, finanční podpora je pro nadaci hodně podstatná. Pokud mi tedy chcete popřát, budu moc rád, když přispějete jakoukoli částkou na to, aby všechny babičky a dědové měli to, co potřebují.
Děkuju všem.

Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 600 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Ahoj Kovy, všechno nejlepší k narozeninám a díky že dáváš možnost přispět na správnou věc🙂

Michal Petrtýl
1 000 Kč

Moje babička bydlí ve vedlejším domě, takže se o ni staráme a trávíme spolu čas. Ne každý má takové štěstí.
Díky za to co děláte❤️

Ludmila Svobodová
100 Kč

Ahoj Kovy. Všechno nejlepší k narozeninám :D. Přeji hodně štěstí, lásky a hodně síly na další projekty.

Moc tě obdivuji nejen za tvůj content, ale i za to jaký člověk jsi. Tato sbírka je jen jeden z mála věcí, za které si tě obdivuji.

Odebírám tě na YT už nějaký ten rok a je jedno jestli zrovna sleduji tvé parodie nebo poučná videa, vždy mi tím zlepšíš den. Tvoje tvorba je prostě boží a úžasná (stejně jako ty *wink*).

Jsem student bez stálé práce, takže si nemohu dovolit darovat větší částku. Je to poprvé co daruji. Doufám, že i těch málo peněz co přispěji pomůžou.

PS: Přeji ti hodně štěstí na StarDance. Budeme vám doma fandit :)

Lenka Bartušková
200 Kč

Kovy, děkuju za to, co děláš <3

Barbora Juřičková
50 Kč

Jsem ráda že i když to je takhle malá částka, dokáže pomoci❤️

Kristýna Křivánková
100 Kč

Čeká nás to taky🙏... Proto doufám, že nás, kteří přispějí bude co nejvíce, každá koruna se počítá 😇.

Eva

Eva Sýkorová

Dobrý den, je mi sice 16 let a můj finanční dar není nějak převeliký, ale i tak doufám, že někomu pomůže. A, že se díky tomu bude mít někdo líp.

Dárce
200 Kč

Jsem moc rád, Kovy, že využíváš publicitu i na dobré skutky :-). Jen tak dál!

Marek Liška
500 Kč

Díky za tu možnost. :)

Vít Šťástka
150 Kč

Něco málo na nové žetonky na bingo :)

Patrik Novák
50 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám