CZ / EN
Petra Němcová: Dárcovská výzva pro projekt Happy Hearts

Pomozte mi vybavit školy Happy Hearts

vybíráme od 1.11.2017
55 369 Kč
vybráno 12 % z 450 000 Kč

přispělo

19 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Děkujeme za Vaše dary! Výzva nekončí a pokračujeme až do konce roku.
Právě jsme dokončili dvě nové školy Happy Hearts v Nepálu. Aby se do nich děti mohly vrátit, potřebujeme je vybavit tabulemi, lavicemi a učebnicemi. Pomůžete mi?
"Děkuji Vám za Vaši ochotu pomáhat!" - Petra Němcová, zakladatelka Happy Hearts Fund

Nadační fond Happy Hearts staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Pracujeme v době, kdy odchází první vlna humanitární pomoci a děti zůstávají zapomenuty. Prostřednictvím škol přinášíme naději a podporu generacím dětí a celým komunitám. K dnešnímu dni Happy Hearts postavil 165 škol v 10 zemích světa, které slouží 100 100 dětem a mají pozitivní vliv na 618 000 členů komunit. Děkujeme za Vaši podporu, pomoc a spolupráci.
www.happyheartsfund.org

Mockrát děkuji za všechny dary! Výzva s Giving Tuesday nekončí a rozhodli jsme se v Happy Hearts v ní pokračovat až do konce roku.

Založení výzvy

Nadační fond Happy Hearts
Nadační fond Happy Hearts staví bezpečné školy v oblastech postižených přírodními katastrofami. Partnerem Happy Hearts je americká nadace All Hands and Hearts – Smart Response, jejíž spoluzakladatelkou je Petra Němcová. Prostřednictvím škol přinášíme naději a podporu generacím dětí a celým komunitám. K dnešnímu dni jsme společně postavili 303 škol ve 12 zemích světa, které slouží více než 112 000 dětem a mají pozitivní vliv na 1 203 000 členů komunity. Číslo účtu 279766379/0300.
Vzdělání je tou nejlepší investicí do budoucnosti naší planety!

Pomozte nám změnit budoucnost dětí k lepšímu!
I z Česka můžeme mít globální dopad.

Každých 25.000 Kč umožní jednomu žákovi návrat do bezpečné školy v jedné ze zemí, kde pomáháme.
Z každé darované 100 Kč jde 96 Kč přímo na financování obnovy škol.

Prostřednictvím vzdělání měníme budoucnost mnoha dětí k lepšímu. Naší misí je výstavba škol v oblastech zasažených přírodními katastrofami. Pomáháme jen do té míry, dokud si postižené komunity nedokáží pomoci samy.

Procházíme nyní všichni nelehkými časy a více než kdy dříve musíme držet spolu. Pokud víte o někom, kdo potřebuje pomoci v oblasti vzdělání nebo by se chtěl stát dobrovolníkem, kontaktujte nás prosím skrze naše webové stránky www.happyhearts.cz

Děkuji Vám všem za Vaši důvěru a podporu.
Jste pro mě důkazem, že svět a lidi jsou fajn, a že má smysl mít sny i v Česku.

Karolína Bosáková
ředitelka Nadačního fondu Happy Hearts


Dárce
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Happy Hearts, projekt: Happy Hearts