Růžová mašinka z.ú.


Osvěta a poskytování informací Rozvojová spolupráce

Podpořte ty, kteří podporují druhé

Víte, že pracovníci v prospěšných organizacích jsou často vystaveni velkému stresu a náporu? Mají na starosti důležité úkoly, které mají velký dopad na společnost. Mnohdy však nemají dostatek času a podpory, aby se o sebe dokázali postarat. Proto jsme tu my. Pomáháme těm, kteří pomáhají, aby mohli pomáhat ještě lépe seniorům, opuštěným dětem, přírodě a dalším, kteří pomoc potřebují.

vybíráme od 23.11.2023

Staňte se strojvedoucím a naším parťákem

Přiložte do kotle a přidejte na rychlosti Růžové mašinky.
76 033 Kč

přispělo

61 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Již 4 roky pomáháme pracovníkům v prospěšných organizacích předcházet vyhoření, přicházet na lepší nápady a poskytovat pomoc efektivněji.

Bezplatně jsme poskytli přes 1175 hodin koučování v tržní hodnotě přesahující 1 670 000 Kč. V nejvyšším možném kvalitativním standardu, o který se stará 71 zapojených koučů.

Před 4 lety jsme dokázali pomoci individuálním koučováním 29 klientům z prospěšných organizací. Letos je to 4krát více. Stejně tak rostou náklady na provoz a administrativu spojenou se zajištěním chodu a dodávání koučinku s jednotnou metodikou, kontrolou kvality a pravidelnou podporou.

Pokud chceme dále růst a více pomáhat, potřebujeme i my pomoc dalších "parťáků". Těch, kteří do projektu vloží svou finanční podporu.

Každá darovaná koruna půjde do přímého růstu pomoci sociálním pracovnicím, pečujícím v hospicích, terénním pracovníkům a dalším z prospěšných organizací.

Zakladatelé z vlastních zdrojů na zajištění chodu projektu přispívají ročně 650 000 Kč. V dalším roce potřebujeme přihodit pod kotel dalších 457 000 Kč, aby Růžová mašinka jela dál.

Vaše podpora nám pomůže:
  • Zajistit, aby pracovníci v prospěšných organizacích měli přístup ke kvalitnímu koučinku, který jim pomůže předcházet vyhoření, přicházet na lepší nápady a poskytovat pomoc efektivněji.
  • Zvýšit pozitivní dopad činnosti prospěšných organizací do společnosti.
Pojďte s námi pomáhat těm, kteří pomáhají. Roztlačme společně Růžovou mašinku do plné rychlosti.
Vyberte výši zapojení. Celý proces nezabere více jak 2 minuty. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Přeji hodně spokojených pasažérů :)

Pavel Roob
1 000 Kč