Sdílení o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Domácí hospicová péče

Sdílení o. p. s., Telč je komplexním průvodcem na cestě stářím a nemocemi. Pomáháme starým a vážně nemocným lidem radou, podporou, zdravotními a sociálními službami zůstat doma až do konce v sepětí s rodinou.

Pomáhejte s námi!

Domácí hospicovou péči by nebylo možné poskytovat bez finanční podpory dárců, jako jste vy. Prosím, pomozte našim klientům, aby své poslední dny mohli strávit doma.
300 298 Kč

přispělo

143 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Proč podpořit Sdílení?
Protože Vaše pomoc umožní, aby více starých nebo nevyléčitelně nemocných lidí mohlo zůstat doma se svými blízkými. Aby lidé v závěru života a jejich rodiny nezůstali v tomto těžkém období sami a měli po ruce účinnou pomoc v podobě profesionálů se srdcem na dlani. Děkujeme, že přispíváte a pomáháte s námi.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Z celého srdce děkujeme za Vaši veškerou práci a nesmírně důležitou péči, nejen o našeho tatínka!

Iveta

Těším se na vás :-)

Jana Zatloukalová
1 500 Kč

Celá naše rodina moc děkuje vašemu kolektivu za nejlepší péči v posledních dnech pozemského života mého strýce Jendy z Brandlína, zapůjčení pomůcek, vyřízení záležitostí, a hlavně empatickou podporu pečující manželky a praktickou pomoc při zdravotnických a sociálních úkonech. Vzbuzuje to v nás naději, že i na tomto poli se věci začínají měnit k lepšímu hlavně díky takovým lidem, jako jste vy. Ještě jednou díky!

Ivan Rott
5 000 Kč