Jan Fišer: Dárcovská výzva pro projekt Domácí hospicová péče

Klikací výzva

vybíráme od 22.2.2020
0 Kč
vybráno 0 % z 1 000 Kč
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Sportem pro zdraví a dobrou věc
1 klik - 1 Kč
Moje sestra, Hanka Sedláková, ke svým narozenimám vytvořila bezdortíkovou výzvu. Dlouho jsem přemýšlel, jak se k ní připojit a přispět, když dortíky nejím.
Proto jsem se rozhodl vytvořit svojí vlastní výzvu. Po dobu jednoho týdne se budu snažit dělat kliky (ne myší :D), přičemž za jeden klik přispěji 1 korunou. Cíl je nastaven na 1000 Kč, aby byl pro mne alespoň trochu reálný. Tzn. lehce přes 100 kliků denně. Každý, kdo se připojí, je vítán. 
Na konci každého dne přidám částku dle mé úspěšnosti.
Sdílení o.p.s.
Sdílení o. p. s., Telč je komplexním průvodcem na cestě stářím a nemocemi. Pomáháme starým a vážně nemocným lidem radou, podporou, zdravotními a sociálními službami zůstat doma až do konce v sepětí s rodinou.
Proč podpořit Sdílení?
Protože Vaše pomoc umožní, aby více starých nebo nevyléčitelně nemocných lidí mohlo zůstat doma se svými blízkými. Aby lidé v závěru života a jejich rodiny nezůstali v tomto těžkém období sami a měli po ruce účinnou pomoc v podobě profesionálů se srdcem na dlani. Děkujeme, že přispíváte a pomáháte s námi.Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Sdílení o.p.s., projekt: Domácí hospicová péče