People in Need - Člověk v tísni


Pomoc Ukrajině Rozvojová spolupráce

SOS Ukrajina

Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.

Přispějte na SOS Ukrajina ještě dnes!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za veškerou práci, co děláte na Ukrajině (i jinde)!

Katerina Gurycova Lanickova
2 000 Kč

Ukrajino, jsem s tebou!

Hana Černá
5 000 Kč

Díky, že to děláte!

Lucie Coufalová
1 000 Kč

Thoughts and prayers are with Ukraine and the world x

Rhowan Sloan
20 €

Ať to hlavně rychle skončí. Je to absurdní a absolutní nesmysl. Držte se ukrajinci!

Pavel Steinhauser

Alespoň něco málo na pomoc lidem ve velmi těžké životní situaci.

Viktor Ambros
200 Kč

pro Ukrajinu

Lucie Vaňková
500 Kč

Ukrajinští obránci odvádějí fantastickou práci v boji s agresorem. Bojují za stejné hodnoty, které my už máme a nemusíme kupovat krví. Jen malý příspěvek pro rodiny sužované válkou.

Petr Menšík
5 000 Kč

Слава Україні

Stanislav Mikeš

Ne valce! #StandWithUkraine

Svetlana Ulitina