CZ / EN

People in Need - Člověk v tísni


Pomoc Ukrajině Rozvojová spolupráce

SOS Ukrajina

Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než půl milionu lidí. Vypravili jsme několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Připravujeme se na zimu a opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.

Přispějte na SOS Ukrajina ještě dnes!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (101)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Power to the people!!! Love you guys. Wish I could be there fighting side by side with Ukrainians. Love and compassion will prevail. Down with Putin! All of us banded together will not go silently into the night!!!

Derek Patterson
20 US$

Děkuji, že pomáháte.

Roman Machata
2 000 Kč

Ať žije mír, ale ne mír Vladimíra Putina.

Jan Šimek
500 Kč

Podpora hrdinné Ukrajině v obraně před agresorem. Sláva Ukrajině a demokratickému světu!

Eduard Tihoun
100 Kč

Zvítězíme :-)

Adam Laurin
2 000 Kč

Vydržím.

Vaclav Ledinský
2 000 Kč

Sláva Ukrajině!

Sláva Ukrajině

♥🇺🇦

Aleš Hanus
200 Kč

Myslíme na vás.

Marie Schůtová
500 Kč

Slava Ukrajine.

Martin Bruha
2 000 Kč