ADRA, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Rozvojová spolupráce

BanglaKids – adresná podpora vzdělávání dětí v Bangladéši

BanglaKids je dlouhodobý rozvojový program nevládní humanitární organizace ADRA, zaměřený na adresnou podporu vzdělávání dětí a mladých lidí v Bangladéši. Poskytujeme vzdělání dětem z chudých rodin a zlepšujeme jejich životní podmínky. Tímto způsobem přispíváme ke zmírňování chudoby a utrpení lidí.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Adresné podpoře dětí se věnujeme od roku 1999. Díky dárcům převážně z České a Slovenské republiky, zajistila ADRA vzdělání více než 7 200 bangladéšským dětem a otevřela jim tak cestu k lepší budoucnosti. Program je v českém prostředí znám jako tzv. adopce dětí na dálku.

V programu BanglaKids klademe největší důraz na vzdělání. Současně zajišťujeme dětem a jejich rodinám podporu v oblasti potravinové pomoci a lékařské péče. Provádíme také rekonstrukce školních prostor a zkvalitňování zdrojů pitné vody na školách. Dlouhodobým cílem programu BanglaKids je podpora škol a místních komunit tak, aby se stávaly soběstačnějšími a méně závislými na vnější pomoci.

Kolik stojí podpora dítěte?
ADRA zajišťuje podporu dětí na různých typech škol v Bangladéši s přihlédnutím k věku, finanční a rodinné  situaci dítěte.

  • 550 Kč/měsíc – DÍTĚ na městské škole (1. – 5. třída)
  • 600 Kč/měsíc – DÍTĚ na vesnické škole (1. – 5. třída)
  • 650 Kč/měsíc – ŽÁK internátní školy (6. – 12. třída)
  • 750 Kč/měsíc – SIROTEK na internátní škole (1. – 12. třída)
  • 900 Kč/měsíc – STUDENT na vysoké škole

Veškeré informace o programu BanglaKids naleznete na www.banglakids.cz.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.