Život 90, z.ú.


Senioři

Na celkový provoz organizace ŽIVOT 90

Počet seniorů v České republice se blíží hranici 2 milionů. Dle demografických křivek se dá předpokládat další nárůst, naše populace stárne. Život 90 za 26 let své existence mnohokrát dokázal, že seniorům umí pomoci. Ví, jak na to, ale potřebuje k tomu i Vaši podporu. Děkujeme!

Pomáhejte společně s námi

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Život 90 již 28. rokem pomáhá seniorům žít co nejdéle plnohodnotný život v prostředí domova. 
 
V centru Prahy provozuje komunitní centrum pro seniory a jejich blízké, své služby poskytuje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Senioři navštěvují bezplatné poradny, cvičí, učí se jazyky nebo práci s počítačem. ŽIVOT 90 provozuje linku důvěry Senior telefon, jedinou nonstop bezplatnou linku pro seniory v Česku. Pobytové centrum funguje v ŽIVOTě 90 ve formátu rodinného pracoviště s devíti lůžky a je určeno seniorům, o které se stará rodina. Tuto povinnost za ně dočasně až na tři měsíce přebírá a umožňuje členům rodiny absolvovat například dovolenou či vlastní léčení v nemocnici.  Víc než dvacet let instaluje systém tísňového tlačítka, pomocí kterého chrání životy tisíců starých lidí v celé České republice. Tísňová péče ŽIVOTa 90 byla odbornou studií v roce 2017 vyhodnocena jako ta nejlepší v ČR. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

za konzultaci
300 Kč
KalkulackaRuceni.cz přeje mnoho zdaru!
KalkulackaRuceni.cz | Kalkulačka pojištění vozidel
na senior telefon
Jan Antonin
3 000 Kč
Pro laskavou péči s poděkováním.
Vojtěch Ozimý
Žádné sny, ale pevné cíle.
Koleta Dvořáková
Alespoň trošičku tím splatím dluh vůči svým rodičům. Ta částka není nic moc, ale i tak snad aspoň trochu někomu pomůže.....
Jana Švehlová
Vaše pomoc dává smysl.
Tamara Kujalova
5 000 Kč
Podpora je treba. Kazd ymusi pomoci kdyz muze.
Dan
1 000 Kč
Dobrý den, snad Vám nějak pomůže tato drobná částka. Do budoucna dám vždy 10%, z toho co vyrobím a prodám. Hezký víkend.
Martin Jičínský
200 Kč