ŽIVOT 90, z.ú.


Senioři

Podpořte ŽIVOT 90

V ŽIVOTě 90 jsme za 30 let naší existence mnohokrát dokázali, že seniorům a seniorkám umíme pomoci. Víme, jak na to, ale potřebujeme k tomu vaši podporu. Děkujeme!

vybíráme od 19.12.2011

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi

Pokud můžete, staňte se naším pravidelným dárcem. Pravidelné dary pro nás znamenají nejen podporu, ale i jistotu.
757 836 Kč

přispělo

277 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V ŽIVOTě 90 jsme za 30 let naší existence mnohokrát dokázali, že seniorům a seniorkám umíme pomoci. Denně pomáháme 1500 starších lidí. To by ale nebylo možné bez pomoci od našich darujících. Pokud můžete, staňte se naším pravidelným dárcem i Vy. Pravidelné dary pro nás znamenají nejen podporu, ale i jistotu. Děkujeme!

Jak pomáháme?

V centru Prahy provozujeme komunitní centrum pro seniory, seniorky a jejich blízké. Provozujeme celkem 6 sociálních služeb.

Tísňová péče

Měla jsem běžnej den, kdy mi volají z dispečinku, zda je u mne něco nového, jenže já chrčela do telefonu. Ani jsem pořádně nevěděla jak a najednou zvonili u dveří saniťáci. Odvezli mě do nemocnice a zjistili mi covid, ležela jsem tam 14 dnů. Děkuji vám za záchranu. 

Senior telefon

Volám ještě jednou, abych vám poděkoval. Ten hovor s vámi mi vlil novou krev do žil. Dostal jsem pak sílu zavolat synovi a zjistil jsem, že budu pradědeček. 

Poradenské centrum

Moc děkuji za pomoc s nalezením svépomocné skupiny pro lidi, kteří se starají o lidi s demencí. Na skupině už jsem byla a jsem moc spokojená. 

Pečovatelská služba

Vaše vstřícné jednání ve mně vyvolalo hřejivý pocit blízké rodinné sounáležitosti. Klíčovou roli v tom má moje paní pečovatelka. Dokáže mi vždy poskytnout pomoc, zná můj zdravotní stav a umí najít řešení i v úředních věcech. Jsem jí z hloubi duše vděčná. 

Odlehčovací služba

Manžel využil odlehčovací služby již poněkolikáté a byli jsme zase moc spokojení. Pochvala patří především milému personálu. Rádi vašich služeb zase využijeme. 

Centrum aktivního stáří

Ráda jsem docházela na zdravotní cvičení. které mi dělalo dobře a ještě jsem díky tomu poznala prima lidi. Chci vyjádřit hlubokou úctu a poděkování vašim spolupracovnicím, které jsou velmi laskavé, vstřícné a zajímají se, jak by mohly pomoci. 


Podpořte nás pravidelným nebo jednorázovým darem a pomáhejte spolu s námi! Děkujeme!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (4)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Cením si vaší pomoci osamělým lidem v jejich problémech spojených se stářím. A děkuji za takovou pomoc mé sestřenici Dagmar Horáčkové.

Eva Rubešová
5 000 Kč

S díky za domácí péči o maminku.

Martin Vidlák
5 000 Kč

Děkujeme za Vaší práci. Hodně úspěchů do dalších let ...

Tamara Stanisavljevičová
1 000 Kč

Úcta a respekt ke starším je něco, co by měl mít každý z nás, ale bohužel tomu tak není.

Adéla Faitová
100 Kč

Ahojte nechystáte sa na Slovensko? Mám mamu 93.

Peter Korim
2 000 Kč

Děláte skvělou práci! Děkuji, že jste!

Ondřej Prokop

Děkuju za to, co děláte - s koronou i bez

Lenka Adámková

Dobrý den, ráda jsem podpořila skvělou myšlenku jazykových kurzů. A rozhodně se nejedná o charitu - každý lektor ví, že lidé, kteří mají čas, motivaci a hlavně co říct, jsou nejlepšími účastníky kurzů. Doufám, že i Vaši lektoři pobírají řádnou odměnu, a již nyní se těším, až do Vašich kurzů budu jednou sama chodit.

Olga B.

Děkuji :)

Linda Fukuda

Vaše práce má velký smysl, děkuji a držím palce!

Tereza