Šance zvířatům, z.s.


Životní prostředí Zvířata

Postavte s námi útulek

Souhlasíte s námi v tom, že pro handicapovaná nebo týraná zvířata je v klasických útulcích málo místa nebo je péče nedostačující? Přispějte na koupi nemovitosti s pozemkem, a pomozte tak vybudovat místo vhodné pro azyl pro opuštěná, týraná a handicapovaná zvířata.

13 760 Kč

přispělo

27 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
 Momentálně funguje náš spolek již 5 let na bázi domácích dočasných péčí. Tento systém má své výhody, jako je individuální péče, která vyhovuje především těm, kteří jsou po operaci, berou léky nebo pocházejí z tvz. množírny a jejich socializace by byla v klasickém útulku nereálná.Proč je azyl pro týraná a opuštěná zvířata potřeba?
Naše rodinná depozita nestačí na příjmy většího počtu zvířat jako jsou vrhy mláďat s matkami, psi a kočky, kteří se s jinými zvířaty nesnesou nebo případy vyžadující akutní příjem. V našem regionu nejsou útulky, které jsou schopny poskytovat péči o zvířata vyžadující náročnou operaci, léčbu nebo jsou handicapovaná. Proto jsme se rozhodli, že je na čase se posunout dál, a to pořídit azyl pro zvířata, který by jim poskytoval domácí atmosféru s výběhy pro psy a venkovními voliérami pro kočky.


Buďte hrdinou pro zvířata! Jakýkoliv příspěvek naše zvířata posune blíže k cíli.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hodně štěstí a energie do skvělé činnosti co děláte. Přeji ať se všechny plány podaří a odměnou jsou šťastná kukadla miláčků.

Tomáš
2 000 Kč

Příspěvek na činnost spolku.

Jiří Erben
500 Kč