Hospicová péče sv. Kleofáše, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Oslavte s námi 10. narozeniny

Hospicová péče sv. Kleofáše tento rok slaví 10. výročí svého působení na Třeboňsku, Veselsku a Jindřichohradecku. Za tu dobu jsme doprovodili téměř 400 rodin, které pečovaly o umírajícího milovaného blízkého. Zařadili jsme se do systému zdravotnické péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění (cca 54 % nákladů na péči je hrazeno z tohoto zdroje). Rodiny, které naše služby využily, si vedle profesionální péče cení především lidskosti, laskavosti, ochoty a dostatku času, se kterým k nim všichni z hospice přistupují.

vybíráme od 14.3.2023

Oslavte s námi 10. narozeniny! Podpořte naši práci.

64 280 Kč
vybráno 43 % z 150 000 Kč

přispělo

40 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Naše organizace pomáhá lidem v jednom z nejtěžších a nejnáročnějších období jejich životů, v době, kdy jim umírá nejbližší člověk. Umírání je přirozenou součástí života. Člověku v závěru života, kdy jeho síly ubývají a kdy potřebuje pomoc druhých lidí, je nejlépe v bezpečí svého domova v péči těch, kteří ho mají rádi a znají ho. Domácí hospic umožňuje rodinám strávit vzácný, ale omezený čas společně.
O nemocného se stará profesionální tým, který tvoří lékaři, zdravotní sestry, psychologové, sociální pracovnice, fyzioterapeut i duchovní. Naše zdravotní sestry dbají na to, aby umírající netrpěl nesnesitelnou bolestí a zůstala zachována jeho lidská důstojnost. Zdravotní sestry a lékaři jsou 24 hodin 7 dnů v týdnu rodině k dispozici. Jezdí za pacienty na pravidelné návštěvy, v noci drží pohotovost. Většina našich pacientů jsou lidé s onkologickým onemocněním.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkuji

Olga Šalková
100 Kč

Nikdy jsem si nemohla představit vaší pomoc v rodinách, do doby než jsem se rozhodla , že si tatínka nechám doma a obrátila se na Vás a požádala o pomoc.
Přesvědčila jsem se jak jste úžasný sehraný tým a vaše poslání má velký smysl.
Ještě jednou velké děkuji.

Jana Bejvl
1 000 Kč

Přeji celému hospicovému týmu vše dobré a do dalších let spoustu energie a nadšení ❤🌼

Vlasta Látalová
1 000 Kč

Dobrý den,
myslím na Vás v podstatě denně, protože denně myslím na maminku, kterou jsme díky Vám mohli mít doma. Jsem Vám stále hluboce vděčná za všechno, co jste pro nás udělali. Děkuju!

Evelina Färberová
1 000 Kč