Mezinárodní vězeňské společenství


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Zpátky do školy

Pomozte spolu s námi pořídit dětem vězňů školní pomůcky, aktovky a další vybavení do školy! Začátek školního roku je finančně náročné období, a proto pomáháme s pořizováním přezůvek, penálů, aktovek, batohů, sešitů, psacích a výtvarných potřeb a dalšího nutného vybavení.

Darujte školní pomůcky dětem vězňů

38 800 Kč
vybráno 26 % z 150 000 Kč

přispělo

39 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Pomozte spolu s námi pořídit dětem vězňů školní pomůcky, aktovky a další vybavení do školy!

Dobrý start s kvalitním vybavením do školy děti motivuje k učení a také se vyhnou posměškům ze strany spolužáků. Začátek školního roku je finančně náročné období pro všechny rodiče. A co teprve pro rodiny, kde se o děti stará jeden rodič, babička nebo náhradní rodiny, protože je rodič dítěte ve vězení?

Od loňského roku pomáháme s pořizováním přezůvek, penálů, aktovek, batohů, sešitů, psacích a výtvarných potřeb a dalšího nutného vybavení pro děti vězněných rodičů.

Vybíráme rodiny z našich projektů, nebo se nám mohou rodiny samy hlásit. Ke každé rodině přistupujeme individuálně a zjišťujeme její potřeby, a co si nemohou dovolit pořídit. Nejčastěji rodinám nezbývají finance na výtvarné potřeby, penály s výbavou a školní batohy. Často ale dětem schází také psací a rýsovací potřeby.

Projekt je určen pro děti od 6 do 18 let. Věříme, že vzdělání hraje velkou roli v tom, jakým směrem se budou ubírat v budoucnu a zda nepůjdou ve stopách svých rodičů!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky, jste super parta lidí, která odpovídá na Boží volání. Ať je co nejvíc dětí, kterým můžete tímto způsobem pomoci. Držte se, Bůh je s vámi.

Jarda Novotný
1 500 Kč

Děkujeme, díky laskavým dárcům jako jste vy bude mnoho dětí, kterým pomůžeme k lepší a plnohodnotné účasti na školní výuce a tím i jejich budoucnosti.

Mezinárodní vězeňské společenství

Užijte si tělocvik!

Jakub Vopelák
1 000 Kč

děkujeme :-)

Mezinárodní vězeňské společenství

Hodně štěstí ve škole!

Martina Marková

Děkujeme za děti, které se mohou účastnit výuky díky dárcům jako jste Vy :-)

Mezinárodní vězeňské společenství

Děti jsem sama mít nemohla. Tak ať můj dar pomůže nějakému dítěti.

Lidunka1
1 500 Kč

Dobrý den, srdečně děkujeme za vaši pomoc, děkujeme, že pomáháte těmto dětem a máte pro jejich situaci pochopení a podporu !

Mezinárodní vězeňské společenství

Vše dobré…

Dárce
500 Kč

Děkujeme :-)

Mezinárodní vězeňské společenství

Vaše činnost je skvělá. Držím vám palce J.Přikrylová

Jana Přikrylová
500 Kč

Děkujeme. Děkujeme za Vaši podporu i krásná slova. Díky nim můžeme podpořit děti, na které společnosti zapomíná a které žijí na okraji zájmu všech a v chudobě. Díky Vašemu daru se mohou zapojit do všech školních aktivit.

Mezinárodní vězeňské společenství