ČMELÁČEK z.s


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Pomozte nám pomáhat!

Čmeláček je neziskovou organizací, která svůj čas a energii věnuje těm, kteří to potřebují – handicapovaným. Ne jednou za měsíc, ne jednou za rok, ale každý den. Naše motto je: S námi život žiješ! Provozujeme stacionář, kde jsme s postiženými denně – organizujeme různé výlety, akce, terapie, zábavu, hry, relaxaci, procházky, pohybové aktivity, víkendové nebo ozdravné pobyty. Víme, jak obtížné je pro některé rodiny přivézt a zase odvézt své handicapované dítě do stacionáře. Proto se snažíme ulehčit práci i rodičům – ráno pro jejich děti přijedeme a odpoledne je zase přivezeme.

vybíráme od 2.12.2021

Pomozte nám pomáhat!

Čmeláček je neziskovou organizací, která svůj čas a energii věnuje těm, kteří to potřebují – handicapovaným. Ne jednou za měsíc, ne jednou za rok, ale každý den. Naše motto je: S námi život žiješ!
109 700 Kč

přispělo

61 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Čmeláček z.s. je nezisková organizace, která usiluje svou činností především o podporu a zkvalitnění života osob s mentálním a kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra a jejich rodin.

Zásadami této organizace je zachovávat důstojnost uživatelů, respektovat právo na volbu, individuální potřeby klientů a rovnocenný přístup k nim. Hledáme spolu s klienty možnosti jejich seberealizace, zachováváme úctu a respekt mezi uživateli a pracovníky. Svým jednáním se snažíme posilovat sebedůvěru uživatelů a vytvořit pocit bezpečí.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Hodně radosti a málo starostí =)

Václav Crha

🎸+🎵=❤️

KytarovkaBrno
6 000 Kč

Hodně zdraví, štěstí a úspěchů Vám všem 🌞🌞🌞

Daniela Adámková
200 Kč