Hospicová péče sv. Kleofáše, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Rozsviťte hospic

Každý den společně pomůžeme rozsvítit světlo v rodinách našich pacientů a  díky vaší podpoře umožníme další den péče o nevyléčitelně nemocné. Podporou Hospicové péče sv. Kleofáše pomáháte poskytovat odbornou péči týmem pracovníků, kteří se starají o pacienta, celou jeho rodinu i blízké. V přímé péči kromě zdravotních sester, lékařů a pečovatelek působí také psycholožky, sociální pracovnice nebo duchovní.

vybíráme od 29.11.2021

Rozsviťte hospic

Každý den společně pomůžeme rozsvítit světlo v rodinách našich pacientů a díky vaší podpoře umožníme další den péče o nevyléčitelně nemocné.
19 950 Kč
vybráno 100 % z 20 000 Kč

přispělo

32 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Přijďte si s námi každý den od úterý 30. listopadu až do poslední adventní neděle 19. prosince otevřít okénka netradičního adventního kalendáře na našem webu. Každý den společně pomůžeme rozsvítit světlo v rodinách našich pacientů a díky vaší podpoře umožníme další den péče o nevyléčitelně nemocné. Podporou Hospicové péče sv. Kleofáše pomáháte poskytovat odbornou péči týmem pracovníků, kteří se starají o pacienta, celou jeho rodinu i blízké. V přímé péči kromě zdravotních sester, lékařů a pečovatelek působí také psycholožky, sociální pracovnice nebo duchovní. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Hezké vánoce děkuji za pomoc bližním.

Dárce

Díky za vaši lásku lidem

Kateřina Moravcová
500 Kč

Posíláme kousek světýlka!

Jitka Mazurová
500 Kč

🖖

Šárka Lorencová
500 Kč