Nadační fond Kliniky paliativní medicíny


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Klinika paliativní medicíny

Zasaďme se společně o to, aby špičková paliativní medicína byla v českých nemocnicích dostupná všem, kteří ji potřebují. Dobrý život je možné žít i s těžkou nemocí. Podpořte Nadační fond Kliniky paliativní medicíny! Děkujeme vám za velkorysost.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nadační fond Kliniky paliativní medicíny vznikl v roce 2021 proto, aby propojením odborníků a dárců pomáhal vytvářet stabilní zázemí pro dlouhodobý rozvoj činností Kliniky jako centra excelence, z jehož výsledků práce mají užitek pacienti, lékaři napříč Českou republikou a celá společnost.

Více informací o Nadačním fondu KPM naleznete ZDE
Více informací o Klinice paliativní medicíny VFN naleznete ZDE

Vaše podpora pomůže vybudovat kvalitní a důstojné zázemí Kliniky paliativní medicíny ve VFN a významně podpoří její dlouhodobé poslání, které je zaměřeno na tyto klíčové oblasti.

Klinická — nemocniční paliativní péče nejvyšších standardů, jejíž příklad povede ke změně koncepce péče tak, aby se znalost a respektování priorit pacientů staly normou

Osvětová — komunikace přínosů paliativní medicíny pro kvalitu života pacientů se závažnými onemocněními a pro jejich rodinné příslušníky, změna vnímání paliativní medicíny ve společnosti.

Edukační — vzděláváním budoucích generací lékařů, zdravotních sester, sociálních pracovníků, farmaceutů a dalších zdravotnických pracovníků slouží Klinika paliativní medicíny jako model pro nejlepší postupy ve vzdělávání a praxi v oblasti paliativní péče

Výzkumná — výzkumné projekty zaměřené na hlubší poznání a porozumění komplexní problematiky potřeb pacientů v pokročilé fázi závažné nemoci (observační projekty) a intervenční výzkumné projekty, jejichž cílem je ověřit efektivitu a přínos intervencí paliativní medicíny.

Děkujeme za podporu!

Zakladatelé NF 

MUDr. Kateřina Rusinová, přednostka Kliniky paliativní medicíny
MUDr. Ondřej Kopecký, primář Kliniky paliativní medicíny

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Ať se vám i v letošním roce daří. Ať máte ve svém týmu stále skvělé lidi! Práce, kterou děláte je neuvěřitelná. Držím palce, ať máte stále dost síly i naděje.
Iveta Bartošková

Iveta Bartošková
1 000 Kč

Díky, za to co děláte, má to smysl. Lidskost je nesmírně důležitá!

Pavel M.
1 000 Kč

Ráda bych tímto poděkovala paní Červinkové z nemocnice v Mladé Boleslavi, která se ujala naší rodiny a babičky a pomáhá nám rozptýlit obavy. Moc fandím vaší práci!

Hana Provaznikova
1 000 Kč

Děkuji za vaši práci.

Marcela Vosáhlová
5 000 Kč

Dobrý den, děkuji za nás všechny za to, co děláte. Děkuji za lásku, obětavost a lidskost.

Jana Nová
200 Kč

Děkujeme za Vaši službu!

Pavel Fischer
10 000 Kč

Je mi potěšením přispět a pomoci. Ať máte mnoho důvodů k úsměvu, že se věci daří. Šťastný nový rok. Dita

Dita Stejskalová
10 000 Kč

Děkuji za stáž.

Dárce