ADRA, o.p.s.


Filantropie a dobrovolnictví

ADRA BĚH pro Adélku

Virtuální běh v termínu od 9. do 19. května 2021, kdekoliv to máte rádi a kde to pandemická opatření dovolí. Letos poběžíme pro čtyřletou Adélku Křiváčkovou, která se narodila s rozštěpem páteře. Trápí ji tak spoustu neduhů a časté hospitalizace v nemocnici. Adélka je malý usměvavý anděl, ale také velká bojovnice – pravidelně cvičí a podstupuje neurorehabilitace a dělá velké pokroky. Rodiče doufají, že se jednou postaví na vlastní nohy. Rádi bychom Adélce a její rodině pomohli koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro Adélku pohyb snazší. Vozík stojí okolo 90 000 Kč – tak se do toho běhání musíme opřít! Pojďte s námi běžet, pojďte běžet pro Adélku!

ADRA BĚH pro Adélku

Rádi bychom Adélce pomohli koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro ni pohyb snazší. Pokud chcete, můžete napsat vyšší částku. Horní hranice je neomezena. :-)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Více informací o tom, co děláme, se můžete dozvědět na sociálních sítích Facebook a Instagram nebo na našich internetových stránkách www.adrarun.cz.
...
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky Adélce mám skvělý důvod si jít zaběhat. ;)

Lucie Váchová
150 Kč

Hodně štěstí malé Adélce! <3

Kristýna Felendová
150 Kč

❤️

Veronika Hambergerová

Držíme palce, ať se potřebná částka pro Adélku vybere!

Lucie Kovařová
1 000 Kč

Adélko bojuj :)

Radka Flešárová

Hodně štěstí Adélko ❤️

Markéta Majerová
200 Kč

Maličké Adélce již nyní s velikým darem síly, trpělivosti, odvahy a zejména s upřímným srdíčkem - posílám stále nikdy neopouštějící radost a úsměv - držte se! ❤️

Daniela Burdová

Rad se podilim na prospesne akci.
Nevim, jak je to s pripadnym zaslanim podkladu pro vlastni beh - bydlim totiz trvale v zahranici. Pokud to nepujde, nevadi, i tak jsem rad prispel. Pokud pujdou podklady zaslat elektronicky, tak prosim na yapmmtt@gmail.com. dekuji.

Michal Troup
200 Kč

Hodně štěstí a zdraví 😊

Lenka L.