ADRA, o.p.s.


Filantropie a dobrovolnictví

ADRA BĚH pro Adélku

Virtuální běh v termínu od 9. do 19. května 2021, kdekoliv to máte rádi a kde to pandemická opatření dovolí. Letos poběžíme pro čtyřletou Adélku Křiváčkovou, která se narodila s rozštěpem páteře. Trápí ji tak spoustu neduhů a časté hospitalizace v nemocnici. Adélka je malý usměvavý anděl, ale také velká bojovnice – pravidelně cvičí a podstupuje neurorehabilitace a dělá velké pokroky. Rodiče doufají, že se jednou postaví na vlastní nohy. Rádi bychom Adélce a její rodině pomohli koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro Adélku pohyb snazší. Vozík stojí okolo 90 000 Kč – tak se do toho běhání musíme opřít! Pojďte s námi běžet, pojďte běžet pro Adélku!

ADRA BĚH pro Adélku

Rádi bychom Adélce pomohli koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro ni pohyb snazší. Pokud chcete, můžete napsat vyšší částku. Horní hranice je neomezena. :-)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Více informací o tom, co děláme, se můžete dozvědět na sociálních sítích Facebook a Instagram nebo na našich internetových stránkách www.adrarun.cz.
...
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

tady to je at se dari

Pavel Šafelhofer
750 Kč

dobry den prispeji 2x 1000 korun a doufam ze to adelce pomuze

Pavel Šafelhofer
1 000 Kč

Preji Adelce, at se ji dari a i pres tento silny pribeh at si muze plnit sny a je stastna ❤️🍀 Mamince preji hodne sil a vzkazuji: JSTE SKVELA!

Jana Háková
1 000 Kč

Adélko, ať ti vozík pomůže a zdraví ti slouží!! Běžím a myslím na tebe ✊🏻😀

Dárce

Adél,hoďně zdraví

Jiřina Augstenová
200 Kč

Jste skvělé holky...🥰

Jana Potůčková
150 Kč

Drzime palce😉

Eva Dvořáková
200 Kč

Tak ať to frčí, Adélko!

Veronika Kampošová
500 Kč

Hodně sil :-*

Alena Nídlová
500 Kč

Ať Ti Pán Bůh žehná!

Pavel Smolka
200 Kč