ADRA, o.p.s.


Filantropie a dobrovolnictví

ADRA BĚH pro Adélku

Virtuální běh v termínu od 9. do 19. května 2021, kdekoliv to máte rádi a kde to pandemická opatření dovolí. Letos poběžíme pro čtyřletou Adélku Křiváčkovou, která se narodila s rozštěpem páteře. Trápí ji tak spoustu neduhů a časté hospitalizace v nemocnici. Adélka je malý usměvavý anděl, ale také velká bojovnice – pravidelně cvičí a podstupuje neurorehabilitace a dělá velké pokroky. Rodiče doufají, že se jednou postaví na vlastní nohy. Rádi bychom Adélce a její rodině pomohli koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro Adélku pohyb snazší. Vozík stojí okolo 90 000 Kč – tak se do toho běhání musíme opřít! Pojďte s námi běžet, pojďte běžet pro Adélku!

ADRA BĚH pro Adélku

Rádi bychom Adélce pomohli koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro ni pohyb snazší. Pokud chcete, můžete napsat vyšší částku. Horní hranice je neomezena. :-)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Více informací o tom, co děláme, se můžete dozvědět na sociálních sítích Facebook a Instagram nebo na našich internetových stránkách www.adrarun.cz.
...
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Adélko, ať se brzy postavíš a běžíš s námi😉

Šárka Jindrová
200 Kč

Adélce přeji, ať se jí ta její cesta daří jako doposud a mílovými skoky se dostane do vytouženého cíle!!! Je to krásná a úžásná holčička!!

Marcela Kindlová
200 Kč

Hodně štěstí Adélko!

Radka Ondráčková

Díky za dobrý nápad a Adélce držíme palce :-)

Martin P.

Ať to Adélka vyhraje ;-)

Vítek

Looking forward to running for Adelka! All the best to her and her family on this journey 🙏🏾

Rumbi Dube

Pobezime s holkama spolecne.

Lukas Reitz

Držím palce :)

Arnošt Zikmund

Zaplaceno. 😁

Pavla Vitoušková
200 Kč

Hodně štěstí a spoustu dárců s dobrým srdcem :)

Alena Hlavinková