Andělé Stromu života p. s.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Strávit poslední den života ve své posteli

To je přání téměř každého nevyléčitelně nemocného. V České republice se pouze 1% z nich toto přání skutečně splní. I s Vaší pomocí se dané číslo může zvýšit. Bez individuálních i firemních dárců se mobilní hospice neobejdou. I my s pomocí dárců plníme nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým jedno z posledních přání, a to strávit závěr života DOMA mezi milující rodinou v prostředí, které velmi dobře znají, a kde se cítí nejlépe. USILUJEME O DOBRÉ UMÍRÁNÍ DOMA, ABY ČAS ŽIVOTA BYL NAPLNĚN DO POSLEDNÍCH CHVIL. S NAŠÍ PODPOROU JE UMÍRÁNÍ DOMA MEZI BLÍZKÝMI MOŽNÉ. Bez srdečných individuálních a firemních dárců to sami nezvládneme. Pomáhá dar v jakékoliv výši. DĚKUJEME!

Strávit poslední den života ve své posteli

DĚKUJEME!

přispělo

272 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Náš Mobilní  hospic Strom života působí v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pečujeme nejen o umírající nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v posledních dnech jejich života. Pomáháme také pečujícím zvládnout náročnou péči o jejich blízkého. Pozůstalým následně pomáháme zvládnout zármutek. Naše služby jsou pacientům dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zdravotní specializovanou paliativní péči včetně poradenství i duchovní péče a zapůjčení kompenzačních pomůcek poskytujeme pacientům zdarma přímo v jejich domácím prostředí.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Založení projektu

Za Karla Mikuláška

Květoslav Pospíšil
1 200 Kč

Dar je podekovanim za podporu a pomoc kterou jste venovali kamaradovi a spoluhraci Karlovi Mikulaskovi.
Moc dekuji.

Dárce
1 000 Kč

Dar za péči o Karla Mikuláška.

Jan Kyselý

Jménem svých rodičů daruji aspoň malou částku jako příspěvek pro anděly, kteří se starají o nevyléčitelně nemocné lidi v těch nejtěžších chvílích.❤️

Marie a Václav Tížkovi

Chtěla bych Všem, kteří pomáhali mému partnerovi a mě ze srdce poděkovat za pomoc a rady při zvládání těžké životní zkoušky. Jste jedinečná služba lidem, jako jsme byli my. Poznala jsem s Vámi lidi, kteří jsou obětaví, laskaví, mají dobré srdce i profesionální jednání za to všechno máte můj velký obdiv, úctu a poděkování.
Přejí Vám krásné svátky v kruhu Vašich nejbližších a do nového roku hodně zdraví a naději na lepší časy.

Hana Havlenová

Děkuji za vše, co děláte.

Jana Lipinová
500 Kč

Andělé Stromu života se před 2-mi lety starali až do poslední chvíle o moji maminku, za to velké díky!!❤️

Simona Rada
500 Kč

Vážím si vás pro vaše nasazení potřebným... přeji hodně sil a naděje...

Josef Záboj
500 Kč

Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu mobilního hospice "Strom života", ale především Dis.Janě Kotoučové, za skvělou péči, podporu rodině a příkladný a odborný přístup k naší mamince, u které zůstala až do poslední minuty při odchodu z toho světa a psychickou podporu mému otci. Ať se Vašemu týmu daří v náročné práci. Děkujeme.

Marek Dytrych

Děkuji za to co děláte. Paní Andrea odvedla skvělou práci a moc pomohla. <3

Veronika Kisztner