Andělé Stromu života p. s.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Strávit poslední den života ve své posteli

To je přání téměř každého nevyléčitelně nemocného. V České republice se pouze 1% z nich toto přání skutečně splní. I s Vaší pomocí se dané číslo může zvýšit. Bez individuálních i firemních dárců se mobilní hospice neobejdou. I my s pomocí dárců plníme nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým jedno z posledních přání, a to strávit závěr života DOMA mezi milující rodinou v prostředí, které velmi dobře znají, a kde se cítí nejlépe. USILUJEME O DOBRÉ UMÍRÁNÍ DOMA, ABY ČAS ŽIVOTA BYL NAPLNĚN DO POSLEDNÍCH CHVIL. S NAŠÍ PODPOROU JE UMÍRÁNÍ DOMA MEZI BLÍZKÝMI MOŽNÉ. Bez srdečných individuálních a firemních dárců to sami nezvládneme. Pomáhá dar v jakékoliv výši. DĚKUJEME!

Strávit poslední den života ve své posteli

DĚKUJEME!
953 364 Kč

přispělo

271 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Náš Mobilní  hospic Strom života působí v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pečujeme nejen o umírající nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v posledních dnech jejich života. Pomáháme také pečujícím zvládnout náročnou péči o jejich blízkého. Pozůstalým následně pomáháme zvládnout zármutek. Naše služby jsou pacientům dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zdravotní specializovanou paliativní péči včetně poradenství i duchovní péče a zapůjčení kompenzačních pomůcek poskytujeme pacientům zdarma přímo v jejich domácím prostředí.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Založení projektu

Za celou rodinu děkujeme <3

Dárce
5 000 Kč

Dobrý den, byli jste úžasní. Krásně jste se starali o mého manžela Antonína Žemlu.
Velké poděkování patří panu Lukášovi Pobořilovi.
Děkuji.
Marie Žemlová

Marie Žemlová
5 000 Kč

Díky za vaši práci.

Tomáš Jančálek
2 000 Kč

<3

Karel Mimochodek
1 000 Kč

Vaše podpora, jakou jste projevili naší rodině při odchodu dědečka, je neocenitelná. Mnoho sil do dalšího fungování. Děkujeme.

Pavlína Navrátilová

Za celou rodinu bych chtěl poděkovat Stromu života za velmi dobrou péči o našeho tatínka pana Karla Veselého v posledních chvílích jeho života.

Karel Veselý
5 000 Kč

... a my všichni si zase vážíme té Vaší pomoci! Je mi ctí, že jsem se o Vás díky akci v Praze na Národní třídě u Rock Café dozvěděla a celému Vašemu týmu přeji bezbřehou zásobu sil a budiž Vám hlavní odměnou to, jak obrovský smysl Vaše práce má!

Martina Zemanová

I já chci pomoci dobré věci těm kteří pomoc potřebujií.

Zdeňka Řežná
2 000 Kč

Děkujeme za vaši starost a péči. Práce, se kterou se potýkáte dennodenně není náročná pouze fyzicky, ale zejména psychicky. Pomoc a celkový přístup, kterého se nám dostalo se nedá ani slovy vyjádřit. Jste lidé, kteří do své práce dávají opravdu celé srdce a dokážete tak ulevit nejen nemocným umírajícím lidem, ale následně i pozůstalým. Děkujeme Vám, že jste s námi byli až do konce a že díky Vám jsme mohli strávit poslední chvíle s Pavlem doma. Doufáme, že stále více lidem bude umožněno rozloučit se se svými blízkými v domácím prostředí.
Rodina Pavla Kudělky

Daniela Čáňová
20 000 Kč

Děkujeme za péči o našeho kamaráda Karla Mikuláška.

Lucie Marschnerová