Andělé Stromu života p. s.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Strávit poslední den života ve své posteli

To je přání téměř každého nevyléčitelně nemocného. V České republice se pouze 1% z nich toto přání skutečně splní. I s Vaší pomocí se dané číslo může zvýšit. Bez individuálních i firemních dárců se mobilní hospice neobejdou. I my s pomocí dárců plníme nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým jedno z posledních přání, a to strávit závěr života DOMA mezi milující rodinou v prostředí, které velmi dobře znají, a kde se cítí nejlépe. USILUJEME O DOBRÉ UMÍRÁNÍ DOMA, ABY ČAS ŽIVOTA BYL NAPLNĚN DO POSLEDNÍCH CHVIL. S NAŠÍ PODPOROU JE UMÍRÁNÍ DOMA MEZI BLÍZKÝMI MOŽNÉ. Bez srdečných individuálních a firemních dárců to sami nezvládneme. Pomáhá dar v jakékoliv výši. DĚKUJEME!

Strávit poslední den života ve své posteli

DĚKUJEME!
951 364 Kč

přispělo

271 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Náš Mobilní  hospic Strom života působí v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pečujeme nejen o umírající nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v posledních dnech jejich života. Pomáháme také pečujícím zvládnout náročnou péči o jejich blízkého. Pozůstalým následně pomáháme zvládnout zármutek. Naše služby jsou pacientům dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zdravotní specializovanou paliativní péči včetně poradenství i duchovní péče a zapůjčení kompenzačních pomůcek poskytujeme pacientům zdarma přímo v jejich domácím prostředí.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Založení projektu

na dobrou věc

Štěpán Bártek

V minulých dnech a týdnech jsem bohužel měla možnost vidět jak diametrálně odlišný může být přístup zdravotních sestřiček k umírajícímu člověku. Považuji za nesmírné štěstí, že nám osud poslal v těch pro mne nejtěžších dnech a momentech paní Janu Kotoučovou - anděla. Myslím, že tak ji ve svých posledních momentech vnímal i můj milovaný tatínek . Děkuji jí z celého srdce .
Jana Minářová

Jana Minářová

Dekuji za vse, co delate.

Lucie Matusova

Moc děkujeme za podporu a vše co jste pro nás udělali,byli jsme s vámi a s vaším přístupem moc spokojeni. A hlavně poděkovat ošetřovateli Lukášovi,že byl u konce a podpořil nás v té těžké chvíli. Ještě jednou moc děkujeme.

Silvie Valíková
600 Kč

Není to mnoho co jsme poslali, snad alespoň dost že jsme přispěli, aby mohl zase další jeden zůstat v domácím prostředí a do samotného konce. Děkuji za práci, kterou děláte.

Antonín Nevřiva

Dekuji moc za pomoc a peci,diky niz mohl deda umrit doma v pritomnosti svych nejblizsich!

Tereza Kozakova
300 Kč

Moc pomohli mému ze ti v tom,aby mohl zemřít v kruhu rodiny.A paní Andrea pomohla zajistit i věci kolem pohřbu, byla prostě skvělá.

Iva Mikoczi

Děkuji za to co děláte:)

Petr Klimek
10 000 Kč

Děkuji za práci, kterou děláte a že na vás jde vidět, že ji děláte s láskou.

Veronika Tardonová
300 Kč

Velmi děkujeme!

Jan Zelík
5 000 Kč