Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za vaši práci.

Jiri Kopacek
200 Kč

Děkuji Vám. L. Křížová

Lenka Křížová
300 Kč

Jsem praktický lékař v Plzni. Praktický lékař = psychiatr z donucení.
Takže mám bohaté praktické zkušenosti z poruch osobnosti.
Takže HYSTERIK = líný HYSTERIK
NARCIS = pilný HYSTERIK - tzn. není líný krást ve velkém, neustále má mladší a mladší manželku či milenku, miluje funkce a kumulací funkcí, pocit absolutní pravdy, pro který je schopen jít i skutečně přes mrtvoly... Hitler, Mussolini, Goebbels, Klaus, Berlusconi, Trump, dr.Raht David, dr.Sládek - republikáni , Paroubek, Faltýnek Jaroslav... No je jich moc !!

David HÄRTEL
3 500 Kč

Držím pěsti, jen tak dál!

Stanislav Brožek
1 000 Kč

Díky!

Nelly Kárníková
150 Kč

Díky za vaši práci.

Petra Mazancová

Děkuju za vaši práci a drží vám palce.

Jan Przywara
200 Kč

Jste skvělí, díky.

Radka Benešová
200 Kč

Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je bůh.

Martin Škarabela

Nenechte prosím Bečvu vysumet!

Lukáš Pfauser