Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

držím palce

Gabriela Stahlová
600 Kč

Cením si vaši práce i snahy o nestrannost. Ikdyž to je asi na vaši práci to nejtěžší. Vždy něčemu straníme.

Petr Ondruška
200 Kč

Díky za vaši práci.

Tomáš Hédl
1 000 Kč

Hodně zdaru!

Michal Palička
500 Kč

držte se

Jindřich Beneš
500 Kč

Držím palce všem z DR, díky!

Ondřej Prášil
500 Kč

Bečva - jsem rád, že tomuto aktu bezpráví věnujete. Děkuji.

Karel Michal
1 000 Kč

Posílám peníze nejméně podruhé , poprvé jsem žasla a ted jsem zcela zhnusená. Takto fungoval režim za Husáka. Prosím, ptejte se soudkyně, kolik zvířat lze beztrestně zavraždit podle jejího názoru. A co kdyby se jednalo o jejího pejska nebo kočičku. Díky.

Katerina Adámková
300 Kč

.

Dárce

Díky za to, že jste a že děláte nezávislou novinařinu.

Blanka Collis
1 000 Kč