Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za vaši práci!

Dárce
100 Kč

V poslední době nás DR začal - díky skvělým materiálům - lákat a zajímat čím dál víc! Držíme palce, aby takové pocity mělo i čím dál víc čtenářů! A děkujeme!

Pavel Cmíral

Dobrz den, potvrzeni staci emailem
Diky
Jm

Jan Martinek<
1 000 Kč

Díky za Bečvu!

Veronika Slamova
1 000 Kč

Za Bečvu :)

Klára Zugarová
1 000 Kč

Dávám podporu pro DR jako dárek kamarádovi (uvádím jeho jméno), o kterém vím, že mu záleží na demokracii a nezávislosti médií.

Martin Pacner
500 Kč

Od té doby (2017), kdy jsem poznal osobně po promítání filmu Selský rozum novináře Patočku a Vlasatou, stal jsem se jejich příznivcem. Děkuji jim za neúnavnou snahu o zveřejňování faktů , která jsou často nepříjemná některým "nedotknutelným " osobám v byznysu a politice.

Stanislav Fukal
300 Kč

Děkuji za vaši práci

Petra Šimáková
200 Kč

Přišel mi úplatek od Babiše a protože nejsem prodejná děvka, tak posílám 1/2 vám a 1/2 Milionu chvilek

Renata Šumová
2 500 Kč

Posílám malý příspěvek za Vaši nelehkou a velmi záslužnou práci. Velice si vážím Vaší práce. Protože si nemohu nechat úplatek od vlády ČR, rozhodl jsem se jej rozdělit mezi nadace a novináře, kteří se snaží o nápravu tristní situace, do které se naše společnost dostala.

Jan Kopelent
1 000 Kč