Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrá práce!

Michal
1 000 Kč

Díky za dobrou investigativní novinařinu!

Pavel Šebor
5 000 Kč

V tomto státě už i řeky tečou nahoru kopcem, když se to někomu hodí do posudku.

Miroslav Mansfeld
100 Kč

Ze všech kauz, které vyšumí, ať alespoň snad tato najde spravedlnost.

Jan Havlíček
1 000 Kč

Tož ať se vám daří všechny dobré věci i v tomto roce.

Anonymní františkán

Zdravím redakci Deníku Referendum. Poté, co jsem od pana Jurečky dostala příspěvek k důchodu za vychované děti, mohu vás opět finančně podpořit, což činím ráda. Šumová

Renata Šumová
200 Kč

Spolu.

František Rusek
250 Kč

Je podle vás Pavel jako prezident ochoten jednat o míru bez válčení a kladení podmínek Rusku? Byl by Babiš schopen vyvolat z pozice prezidenta diskusi o uznání Ruských požadavků na ukončení války?

Věra Jelínková
100 Kč

Děkuji

Dárce

Díky za Vaši práci, nezávislou žurnalistiku je třeba podporovat! Díky!

Adéla Prokšová
500 Kč