Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Více a více si uvědomuji, že demokracie není samozřejmost a nezávislí novináři jsou nezbytným pilířem demokracie.

Jan Kvapil

Děkuji za DR

Jiří Topka

Velké díky za vaši práci a držte se.

Zuzana Valentina Buňatová
300 Kč

Díky za skvělé čtení.

Tomáš Němeček
200 Kč

Díky za Vaši práci.

Miloš Kapr
300 Kč

Vážím si práce, kterou děláte.

Dárce

Přispěl jsem jednorázově, ale přeci jen. ;-)

Martin
200 Kč

Díky především za všechno týkající se klimatu/práce/bydlení, jste v těchto oblastech nepřekonatelný zdroj informací a pohledů na věc. Díky moc

Martin Bartoš
300 Kč

děkuji za to co děláte

Vojtěch Mikeš
777 Kč

Vše nejlepší do nového roku 2022!

Podporovatel Deníku Referendum
1 000 Kč