Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pokračujte v neúnavné práci!

Petr Bela
500 Kč

Držím palce. Děláte to dobře.

Tomáš Vachalec
300 Kč

Díky, že řešíte Bečvu.

Markéta Lánská
200 Kč

Prosím, nepolevujte v případu Bečvy - články jsou vynikající. Děkuji všem, kteří se na investigaci podílejí! M

Miroslav Čechmánek
1 000 Kč

Ty clanky o Deze jsou perfektni, novinarina jak ma byt. Jen tak dal.

Pavel Hendrych
1 000 Kč

Za kvalitni investigativni praci na pripadu Becva

Karel Kubicek
200 Kč

👍🏻

Lukáš Matějka

Díky za velmi precizně odváděnou novinařinu!

Pavel Šic
100 Kč

Ocenění za Vaši účast na Babišových lumpárnách v Deze. Že mu jde na ruku ministryně spravedlnosti není překvapivé, ale že už i běžní policajté ....

Zdenek Suchý
2 000 Kč

Dobrý den. Pevně doufám, ze to s tou tragédii na Becve dotahnete do konce. Skvělá práce jinak. Děkuji.

Jaroslav Zelinka
500 Kč