Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrá práce, díky za ni!

Jan Linka

Děkuji za vaši skvělou práci!

Dárce

Moc děkuji za to co děláte 😊

Robert Konečný
150 Kč

Díky za perfektní názorové zpravodajství a investigace!

Jaromír Palas
1 000 Kč

Děkuji za vaši práci a skvělé komentáře.

Karolina Honlová
200 Kč

Zdejší analýzy se zdají jít do tolik potřebné hloubky. Držte se, jen tak dál!

Bru Bnik
200 Kč

držte se

Jindřich Beneš
500 Kč

Dobrý den, i když věřím, že během několika týdnů se informace o utajovaných činech naší "věrchušky " rozšíří do širokého podvědomí naší společnosti a za několik měsíců budou součástí žaloby na oligarchu a možná i členy jeho klaky, rád vás finančně podpořím a oceňuji vaši píli, neúnavnost a osobní statečnost.

Ludĕk Uchytil
250 Kč

Děkuji za Vaši práci.

Aleš Hradil
1 000 Kč

Díky za Vaše reportáže a další články. Čtu Vás pravidelně, články o Bečvě, poscast Matematika zločinu a další. Hodně zdaru a energie do Vaší práce.

Jana Outratová
100 Kč