Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Nemusíme spolu vždy souhlasit, ale je dobré si naslouchat. Přeji si, aby se u nás o otázkách klimatu vedla vážná diskuse, nejen monology.

Mikuláš Bek
300 Kč

Je dobře, že u nás máme i Deník Referendum :-)

Jiří Zajíc
1 000 Kč

Pište kvalitně.

Adam Bílek
100 Kč

-

G P

Děkuji moc za skvělou práci, kterou jste odvedli a stále odvadíte při zjišťování skutečného viníka úniku kyanidu do Bečvy

Daniel Flek
100 Kč

Díky

Aleš Jurčík
300 Kč

Držím Vám palce. Vydržte. Ať pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.

Miroslav Poláček
250 Kč

Děkuji za vaši odvážnou práci.

Irena Marková
100 Kč

Děkuji za boj za slušnou společnost. Pravidla mají platit pro každého, ale zároveň vláda spolu s parlamentem musí tvořit pravidla, vedoucí k lepší společnosti. Legislativa podporující tunelování veřejných prostředků ale i tunelování důvěry v demokratické volby nám kradou budoucnost. Mám děti a chci pro ně lepší svět.

Josef Krása

Chobotnice v Bečvě

Jan Zemánek
1 000 Kč