Nadační fond Nezávislosti Deníku Referendum (zkratka NF NDR)


Osvěta a poskytování informací

Určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Deník Referendum vychází už 10 let bez oligarchů, bez paywallu, jen s podporou svých čtenářů. Referendum za paywallem, to přeci nedává smysl. A ani demokracie se za něj nevejde. Abychom mohli dál stát spolu s vámi v první linii boje za svobodnou novinařinu a lidská práva, musí být náš obsah přístupný všem. Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Svou podporou určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR

Hledáme desítky a stovky drobných dárců, kteří budou podporovat redakci pravidelným darem. Na chod redakce potřebujeme 350 000 Kč za měsíc. Děkujeme za každou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už to není tak, že svou podporou jen držíte DR nad vodou – vy totiž DR dávno posouváte dopředu. Nebudeme o sobě tedy tvrdit, že jsme „nezávislé“ médium – jsme totiž zcela závislí na Vás, na tom, že nás čtete, dáváte nám zpětnou vazbu, sdílíte naše články pro své okruhy a posíláte nám dary podle Vašich možností. Podílíte se významnou měrou na proměňování české veřejné debaty a na kultivování českého mediálního prostoru. Kvalitní novinařina je pro nás vším a naším cílem je vracet úctu novinářské profesi.

Jsme jediné české noviny s pracovní pozicí klimatického reportéra. Svou podporou nám pomůžete učinit z klimatu společenskou prioritu.

Naše reportáže pomáhají pochopit svět kolem nás takový, jaký skutečně je. Svou podporou umožníte unikátní ženské úderce další práci.

Naše domácí rubrika se snaží den co den odpovědět na otázku „co se to doopravdy děje v české politice“. Psali jsme z regionů ještě, než to bylo cool.

Svou podporou zkrátka určujete naši sílu. Spolu #jsmeDR
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrý den, nezávislá žurnalistika je pro demokracii skutečně nezbytná a Deník Referendum v tomto ohledu odvádí velmi dobrou práci, za kterou tímto velice děkuji.
S přáním mnoha sil dále vytrvat, Adéla Prokšová

Adela Proksova
600 Kč

Dekuji, ze se zabyvate kauzami pana Kretinskeho a doufam, ze se podari upozornit nebo dokonce zastavit jeho praktiky, diky kterym ma miliardove zisky. Celkove si vazim vasi prace a dekuji za ni.

Radim Fouček
600 Kč

To je to nejmenší co mohu udělat pro podporu nezávislé a kvalitní žurnalistiky.

Pavel Jakubík
300 Kč

Dekuju za soustavou činnost všech v DR, zejména cením jedinecneho klimatickeho zpravodaje. Musíme být silní a vytrvalí (články z minulého roku o promarne windfall tax za 2022 nebo o reálném stavu uhelných elektráren mi poskytly cenné argumenty k diskuzim)

David Beran

Na dobrou žurnalistiku !

Bohumil Ondřich
350 Kč

becvanevysumi

Dárce

Hledejte pravdu, bojujte za pravdu.
LR

Libuše Rousová
350 Kč

👍

Adam Laurin
600 Kč

Drzim vam palce! Bohuzel jedine, ceho maximalne dosahnete je, ze se Vam Bures bude muset omluvit. Mel by platit a omluvit se v PSP CR!

Radim Fouček
600 Kč

Fandim vám a děkuji za to, co děláte pro demokracii.

Olga Maříková
350 Kč