Police Symphony Orchestra, z.s.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Pomozte kultuře v Broumovském výběžku – P.S. ONLINE

Květnový benefiční online koncert Police Symphony Orchestra se uskuteční na podporu rozvoje kultury na Policku a Broumovsku, zároveň i činnosti orchestru. Za 10 let působení PSO jsme rozdali už přes 1,1 milionu Kč na dobročinné účely. P.S. ONLINE je další jedinečný projekt z dílny mladých hudebních nadšenců a našich kamarádů. Tady můžete naše úmysly podpořit i vy.

Díky vaší neuvěřitelné podpoře může kultura i nadále vzkvétat!

Ve sbírce se povedlo vybrat:
562 500 Kč

přispělo

659 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
P.S. ONLINE je manifestem partnerství, pomoci, pokory a přátelství. Nevšední benefiční online koncert spojil nadšence i profesionály, aby oživili prostory broumovského kláštera multižánrovým uměním. Stalo se tak 31. května ve 20 hodin v živém vysílání na FB profilu Police Symphony Orchestra a na internetové televizi MALL.TV. Aktuálně tam můžete zhlédnout záznam přímeho přenosu!

Pomáhejte s námi zakoupením pomyslné vstupenky.

Vybrané peníze rozdělíme půl napůl. Část věnujeme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska, která musela být v souvislosti s pandemií Covid-19 zcela pozastavena. Agentura má statisícové ztráty, ale chce udržet celý tým zaměstnanců a nepropouštět, což je aktuálně velmi těžké. Její úlohu v rozvoji regionálního kulturního dění vnímáme jako klíčovou, proto ji podpoříme. Druhá půlka výtěžku půjde na činnost PSO – hlavně lidem, kteří se na fungování orchestru podílí a bohužel vinou současné situace přišli o možnost pracovat ve světě kultury, tím pádem i svůj o finanční příjem.

Váš dar zdvojnásobí Nadace Via, a to až do vybrané částky 50 000 Kč!

Umělecky se na koncertu společně s orchestrem, pod vedením dirigentů Joela Hány a Věry Vlčkové, a dvorním zpěvákem Janem Sklenářem podílí třeba Jan Maxián, Ivo Kahánek, Vendula Příhodová nebo JM DANCE a Krasobruslení Praha. Večerem provede Lucie Výborná.

Kromě zmíněné finanční pomoci máme za cíl i zviditelnění a ukázku kvality regionálních akcí. Víc informací o tomto projektu najdete na facebookové události nebo na našem webu. Sbírka poběží do 14. června.

Kdo je Police Symphony Orchestra?

Jsme symfonický orchestr složený z mladých nadšených muzikantů z celého východočeského regionu. Naším domovem je Police nad Metují, kde nás v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Nejsme profíci, ale hrajeme s chutí a srdcem. Dnes už nás je kolem 60 a stále zkoušíme v polickém klášteře. V našem repertoáru najdete různé hudební žánry – od klasiky přes pop, rock, swing až po hudbu z filmů a pohádek. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou kouzlí Věra Vlčková a Joel Hána, zpěvem pak naši tvorbu doplňuje Jan Sklenář.

Máme za sebou přes stovku koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí – reprezentovali jsme na třech turné po Dánsku a pravidelně vystupujeme v nedalekém Polsku. Zahráli jsme si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martou Kubišovou, Janem Cinou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Spolupracovali jsme také s Baletem Národního divadla pod vedením Václava Zahradníka. Rádi pořádáme nevšední koncerty a podporujeme dobročinnost benefičními akcemi. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Úžasný koncert,měli jsme slzy v očích.Bravo.

Jaroslav Vokurka Mudr.
1 000 Kč

Děkuji PSO za nádherný zážitek a Agentuře pro rozvoj Broumovska za zušlechťování mého rodného města :-)

Ondřej Kubeček
5 000 Kč

Kačka jede! :-) <3

Martin Horák

Opravdu před vámi hluboce smekám. S úctou.

Kateřina Smutná
500 Kč

Jste skvělí, držte se.

Miroslav Černý
250 Kč

Díky za pěkný večer.

Miroslav Michera
100 Kč

S pokorou smekám a děkuji😊

Monika Harušťáková
250 Kč

Krásný koncert, díky.

Martin Svoboda

Velké díky!

Elíska

Děkujeme Vám 🥰

Dagmar Popova
250 Kč