Police Symphony Orchestra, z.s.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Pomozte kultuře v Broumovském výběžku – P.S. ONLINE

Květnový benefiční online koncert Police Symphony Orchestra se uskuteční na podporu rozvoje kultury na Policku a Broumovsku, zároveň i činnosti orchestru. Za 10 let působení PSO jsme rozdali už přes 1,1 milionu Kč na dobročinné účely. P.S. ONLINE je další jedinečný projekt z dílny mladých hudebních nadšenců a našich kamarádů. Tady můžete naše úmysly podpořit i vy.

Díky vaší neuvěřitelné podpoře může kultura i nadále vzkvétat!

Ve sbírce se povedlo vybrat:
562 500 Kč

přispělo

659 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
P.S. ONLINE je manifestem partnerství, pomoci, pokory a přátelství. Nevšední benefiční online koncert spojil nadšence i profesionály, aby oživili prostory broumovského kláštera multižánrovým uměním. Stalo se tak 31. května ve 20 hodin v živém vysílání na FB profilu Police Symphony Orchestra a na internetové televizi MALL.TV. Aktuálně tam můžete zhlédnout záznam přímeho přenosu!

Pomáhejte s námi zakoupením pomyslné vstupenky.

Vybrané peníze rozdělíme půl napůl. Část věnujeme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska, která musela být v souvislosti s pandemií Covid-19 zcela pozastavena. Agentura má statisícové ztráty, ale chce udržet celý tým zaměstnanců a nepropouštět, což je aktuálně velmi těžké. Její úlohu v rozvoji regionálního kulturního dění vnímáme jako klíčovou, proto ji podpoříme. Druhá půlka výtěžku půjde na činnost PSO – hlavně lidem, kteří se na fungování orchestru podílí a bohužel vinou současné situace přišli o možnost pracovat ve světě kultury, tím pádem i svůj o finanční příjem.

Váš dar zdvojnásobí Nadace Via, a to až do vybrané částky 50 000 Kč!

Umělecky se na koncertu společně s orchestrem, pod vedením dirigentů Joela Hány a Věry Vlčkové, a dvorním zpěvákem Janem Sklenářem podílí třeba Jan Maxián, Ivo Kahánek, Vendula Příhodová nebo JM DANCE a Krasobruslení Praha. Večerem provede Lucie Výborná.

Kromě zmíněné finanční pomoci máme za cíl i zviditelnění a ukázku kvality regionálních akcí. Víc informací o tomto projektu najdete na facebookové události nebo na našem webu. Sbírka poběží do 14. června.

Kdo je Police Symphony Orchestra?

Jsme symfonický orchestr složený z mladých nadšených muzikantů z celého východočeského regionu. Naším domovem je Police nad Metují, kde nás v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Nejsme profíci, ale hrajeme s chutí a srdcem. Dnes už nás je kolem 60 a stále zkoušíme v polickém klášteře. V našem repertoáru najdete různé hudební žánry – od klasiky přes pop, rock, swing až po hudbu z filmů a pohádek. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou kouzlí Věra Vlčková a Joel Hána, zpěvem pak naši tvorbu doplňuje Jan Sklenář.

Máme za sebou přes stovku koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí – reprezentovali jsme na třech turné po Dánsku a pravidelně vystupujeme v nedalekém Polsku. Zahráli jsme si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martou Kubišovou, Janem Cinou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Spolupracovali jsme také s Baletem Národního divadla pod vedením Václava Zahradníka. Rádi pořádáme nevšední koncerty a podporujeme dobročinnost benefičními akcemi. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Výborná práce, skvělý koncert P. S. Online! Děkujeme!

Dárce

Jste super, držím vám palce 👌👍

Lenka Nemeckova
250 Kč

Jen tak dál!

Dárce
100 Kč

Jste skvělí! Moc si užívám online koncert! :-)

Zdeněk Kašpar
200 Kč

Děkuji za to, co děláte ! Zdravím z Ostravy .

Karla Kostecká
1 000 Kč

Děkujem za krásný koncert, posloucháme a zdravíme ze severního Norska :)

Anna Miltová

Děkujeme za krásný kulturní zážitek, který sledujeme z Velké Británie :))

Tereza Webb
1 000 Kč

Alespoň malá kapka, ale z těch se skládá moře... Kéž pomůže a potěší!!! Jste skvělí!!!

Jana Bidlová

Příspěvek na podporu kultury v Broumovském výběžku ve výši Kč 500,00 byl odeslán z mého účtu dne 31.5.2020.
S pozdravem Věra Hunková

Věra Hunková

Jste úžasný 👏👌👍

Leonai Zelená
250 Kč