Police Symphony Orchestra, z.s.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Pomozte kultuře v Broumovském výběžku – P.S. ONLINE

Květnový benefiční online koncert Police Symphony Orchestra se uskuteční na podporu rozvoje kultury na Policku a Broumovsku, zároveň i činnosti orchestru. Za 10 let působení PSO jsme rozdali už přes 1,1 milionu Kč na dobročinné účely. P.S. ONLINE je další jedinečný projekt z dílny mladých hudebních nadšenců a našich kamarádů. Tady můžete naše úmysly podpořit i vy.

Díky vaší neuvěřitelné podpoře může kultura i nadále vzkvétat!

Ve sbírce se povedlo vybrat:
562 500 Kč

přispělo

659 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
P.S. ONLINE je manifestem partnerství, pomoci, pokory a přátelství. Nevšední benefiční online koncert spojil nadšence i profesionály, aby oživili prostory broumovského kláštera multižánrovým uměním. Stalo se tak 31. května ve 20 hodin v živém vysílání na FB profilu Police Symphony Orchestra a na internetové televizi MALL.TV. Aktuálně tam můžete zhlédnout záznam přímeho přenosu!

Pomáhejte s námi zakoupením pomyslné vstupenky.

Vybrané peníze rozdělíme půl napůl. Část věnujeme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska, která musela být v souvislosti s pandemií Covid-19 zcela pozastavena. Agentura má statisícové ztráty, ale chce udržet celý tým zaměstnanců a nepropouštět, což je aktuálně velmi těžké. Její úlohu v rozvoji regionálního kulturního dění vnímáme jako klíčovou, proto ji podpoříme. Druhá půlka výtěžku půjde na činnost PSO – hlavně lidem, kteří se na fungování orchestru podílí a bohužel vinou současné situace přišli o možnost pracovat ve světě kultury, tím pádem i svůj o finanční příjem.

Váš dar zdvojnásobí Nadace Via, a to až do vybrané částky 50 000 Kč!

Umělecky se na koncertu společně s orchestrem, pod vedením dirigentů Joela Hány a Věry Vlčkové, a dvorním zpěvákem Janem Sklenářem podílí třeba Jan Maxián, Ivo Kahánek, Vendula Příhodová nebo JM DANCE a Krasobruslení Praha. Večerem provede Lucie Výborná.

Kromě zmíněné finanční pomoci máme za cíl i zviditelnění a ukázku kvality regionálních akcí. Víc informací o tomto projektu najdete na facebookové události nebo na našem webu. Sbírka poběží do 14. června.

Kdo je Police Symphony Orchestra?

Jsme symfonický orchestr složený z mladých nadšených muzikantů z celého východočeského regionu. Naším domovem je Police nad Metují, kde nás v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Nejsme profíci, ale hrajeme s chutí a srdcem. Dnes už nás je kolem 60 a stále zkoušíme v polickém klášteře. V našem repertoáru najdete různé hudební žánry – od klasiky přes pop, rock, swing až po hudbu z filmů a pohádek. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou kouzlí Věra Vlčková a Joel Hána, zpěvem pak naši tvorbu doplňuje Jan Sklenář.

Máme za sebou přes stovku koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí – reprezentovali jsme na třech turné po Dánsku a pravidelně vystupujeme v nedalekém Polsku. Zahráli jsme si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martou Kubišovou, Janem Cinou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Spolupracovali jsme také s Baletem Národního divadla pod vedením Václava Zahradníka. Rádi pořádáme nevšední koncerty a podporujeme dobročinnost benefičními akcemi. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

♥️

Stepanka Balcarova
500 Kč

Koncert byl úžasný. Děkujeme za mimořádný zážitek. Těšíme se na nějaký další.

Alena a Jan Borůvkovi

Děkujeme za skvělou myšlenku a koncert z překrasného broumovského kláštera. Přejeme hodně úspěchů i radosti jak hudebníkům, tak i agentuře!

Jan Šolc
1 500 Kč

Děkujeme za kulturu až domů, už jste nám chyběli! Vzpomínáme na Lucernu a věříme, že si ten potlesk ještě mnohokrát užijete - teď byl ten závěr opravdu s klášterním tichem... Držíme palce!

Cyklochalupa Sázavka
1 000 Kč

wow.. neviem čo mám vskázat... múj bratranec je fajn človek a upozornil mne na tento prekrásný beneficný koncert,.. dakujem

JJ

Jan Janosik
500 Kč

Děkuji za Váš projekt,
i za to že jste.....my zase děláme www.werenext.eu ...no byl by to sen..kdyby se nám naše snažení naše akce někdy v budoucnu podařilo propojit ....
Event byl skvělý moc jste mne potěšili ...přeji Vám mnoho štěstí ....zdraví ....lásky ....radosti.... spokojenosti i peněz.... Vaše Simona

Simona Spilková
2 000 Kč

Děkuji za naprosto jedinečný zážitek. Koncert jsme si užívali celá rodina. Miluji Broumovský výběžek, kombinace záběrů ze známých míst a vynikající hudby byla opravdovým balzámem na duši. Přeji Vám všem, ať Vám to stále tak dobře ladí a těším se, až Vás uslyším někde, někdy naživo :-)

Jaroslav Hlávka
250 Kč

krásný koncert

Jan Doseděl
200 Kč

Fandíme Vám jste úžasní a obdivuhodní. PSOhlavcovi

Jana PSOhlavcova
250 Kč

Děkuji a přeji mnoho zdaru v dalších Vašich báječných aktivitách.

Jana Novotná