Police Symphony Orchestra, z.s.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Pomozte kultuře v Broumovském výběžku – P.S. ONLINE

Květnový benefiční online koncert Police Symphony Orchestra se uskuteční na podporu rozvoje kultury na Policku a Broumovsku, zároveň i činnosti orchestru. Za 10 let působení PSO jsme rozdali už přes 1,1 milionu Kč na dobročinné účely. P.S. ONLINE je další jedinečný projekt z dílny mladých hudebních nadšenců a našich kamarádů. Tady můžete naše úmysly podpořit i vy.

Díky vaší neuvěřitelné podpoře může kultura i nadále vzkvétat!

Ve sbírce se povedlo vybrat:
562 500 Kč

přispělo

659 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
P.S. ONLINE je manifestem partnerství, pomoci, pokory a přátelství. Nevšední benefiční online koncert spojil nadšence i profesionály, aby oživili prostory broumovského kláštera multižánrovým uměním. Stalo se tak 31. května ve 20 hodin v živém vysílání na FB profilu Police Symphony Orchestra a na internetové televizi MALL.TV. Aktuálně tam můžete zhlédnout záznam přímeho přenosu!

Pomáhejte s námi zakoupením pomyslné vstupenky.

Vybrané peníze rozdělíme půl napůl. Část věnujeme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska, která musela být v souvislosti s pandemií Covid-19 zcela pozastavena. Agentura má statisícové ztráty, ale chce udržet celý tým zaměstnanců a nepropouštět, což je aktuálně velmi těžké. Její úlohu v rozvoji regionálního kulturního dění vnímáme jako klíčovou, proto ji podpoříme. Druhá půlka výtěžku půjde na činnost PSO – hlavně lidem, kteří se na fungování orchestru podílí a bohužel vinou současné situace přišli o možnost pracovat ve světě kultury, tím pádem i svůj o finanční příjem.

Váš dar zdvojnásobí Nadace Via, a to až do vybrané částky 50 000 Kč!

Umělecky se na koncertu společně s orchestrem, pod vedením dirigentů Joela Hány a Věry Vlčkové, a dvorním zpěvákem Janem Sklenářem podílí třeba Jan Maxián, Ivo Kahánek, Vendula Příhodová nebo JM DANCE a Krasobruslení Praha. Večerem provede Lucie Výborná.

Kromě zmíněné finanční pomoci máme za cíl i zviditelnění a ukázku kvality regionálních akcí. Víc informací o tomto projektu najdete na facebookové události nebo na našem webu. Sbírka poběží do 14. června.

Kdo je Police Symphony Orchestra?

Jsme symfonický orchestr složený z mladých nadšených muzikantů z celého východočeského regionu. Naším domovem je Police nad Metují, kde nás v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Nejsme profíci, ale hrajeme s chutí a srdcem. Dnes už nás je kolem 60 a stále zkoušíme v polickém klášteře. V našem repertoáru najdete různé hudební žánry – od klasiky přes pop, rock, swing až po hudbu z filmů a pohádek. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou kouzlí Věra Vlčková a Joel Hána, zpěvem pak naši tvorbu doplňuje Jan Sklenář.

Máme za sebou přes stovku koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí – reprezentovali jsme na třech turné po Dánsku a pravidelně vystupujeme v nedalekém Polsku. Zahráli jsme si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martou Kubišovou, Janem Cinou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Spolupracovali jsme také s Baletem Národního divadla pod vedením Václava Zahradníka. Rádi pořádáme nevšední koncerty a podporujeme dobročinnost benefičními akcemi. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Moc děkuju za úžasný hudební zážitek.

Kateřina Nováková
250 Kč

Máte můj velký obdiv za úžasnou energii koncertu a celého přenosu!

Jiří Sulženko

Bylo to báječné

František Ištok
200 Kč

Obdivuji Vaši hudbu i srdce :-)

Jiří Holman
500 Kč

Pěkný koncert. Držte se :)

Dárce
1 000 Kč

Děkuji za zážitek a přeji mnoho takových projektů.

Jiřina Fiedlerová
300 Kč

Super!

Ondřej Kmoch

Koncert jsem tentokrát nestihl, ale rád jsem přispěl na dobrou věc. Je možné shlédnout záznam?
MiBr

Milan Brandejs
250 Kč

Skvělé!!! ❤

Michaela Melzrová

Jste úžasní!!!!!!

Renata Viesnerová
100 Kč