IMPULS, nadační fond


COVID - 19 Health

Together against Multiple Sclerosis

Kristina Fialová - the first lady of the Czech viola – invites you to the charity concert to help people with MS. Why? Everyday matters as shopping, riding by tube, buttoning or lifting a child in arms are a matter of fact for a healthy human but for people with this disease this is an everyday struggle accompanied, especially in these days, by fear, insecurity and depression… Enjoy an unusual musical experience at the concert on 21th April at 8 p.m. and help people with MS to a better life!

we started on 2020-04-14

People with MS feel like a rag doll, give them a chance for better life.

„You can give a little to a human and yet you make him happy as if you had attached wings to his shoulders.“ Stefan Wyszynski Many thanks to you!
€4,062

supported by

87 people
This campaign is already closed. Thank you!
Multiple Sclerosis is a disease of young people and each year 700 new patients accrue, while as much as 50% of which suffer from depression. 
Psychotherapy helps them overcome obstacles, develop themselves and live quality life. We cover one year (780 hours) of psychotherapy for patients from your gifts of 450 000 CZK. 

Already for 15 years we have been organizing the traditional charity concert for MS patients. No concerts are held now, theatres are closed and the life will return to its routine after some time. Still you can enjoy a unique musical experience from your homes. Kristina Fialová, who also invited the best of the best - Markéta and Ivan Vokáč, Jan Mráček, Karel Untermüller, Petr Nouzovský – again prepared an unusual programme. Two violins, two violas, two cellos.


The concert at Suk hall of Prague Rudolfinum will be broadcast live by TV Noe. With a first draw of the bow we submerge into the colourful world of music by P. I. Tchaikovski and Arnold Schoenberg helping people lost in grey.

We donate the 15th charity concert to all who, although have not chosen their way with MS, are not afraid to be an encouragement for others and for all of you, who even do not have to, go along this path and help where needed.

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Repríza koncertu se koná dnes, 26. 5. v 16 hodin. Nalaďte si TV NOE a ponořte se do tónů, odpočiňte si od shonu všedního dne... Hudba pomáhá každý den, každému, kdo si udělá čas sám na sebe, kdo chce. 

Dobrá zpráva pro ty, kteří koncert nestihli, TV Noe bude vysílat reprízu! Dáme včas vědět. A malá ukázka?

Rouška, nezbytný doplněk dnešní doby, ale na první pohled není znát, že v sále nesedí vůbec nikdo...


Děkujeme všem partnerům za podporu, generálnímu partnerovi Unimex Group,a.s., hlavnímu mediálnímu partnerovi Rádiu Impuls, velké díky patří TV Noe a České filharmonii, společnosti Merck, Hudebním rozhledům, Klasice plus a Animě Decor. Všichni přispěli k tomu, že se koncert vůbec mohl uskutečnit... Děkujeme Tereze Kostkové za krásně lidské přiblížení a spojení prázdného sálu se všemi posluchači.
A největší díky patří Kristině Fialové, Markétě a Ivanovi Vokáčovým, Janu Mráčkovi, Karlu Untermüllerovi a Petrovi Nouzovskému, kteří svým umem a dech beroucí hudbou pomohli, a pozvali k pomoci také Vás. 
Děkujeme Vám všem laskavého srdce, koncert patřil Vám.

Koncert a jeho atmosféra patří včerejšímu večeru, ale sbírka bude pokračovat až do 31. 5. Dobrou věc je možné podpořit na Darujme.cz/KoncertProIMPULS,  dárcovskou SMS ve tvaru DMS IMPULS 90 nebo DMS TRV IMPULS 90 pro trvalou podporu na telofonním čísle 87 777, převodem na účet 19-2833670227/0100.
Děkujeme! S Vámi to jde líp!

Na záznam koncertu se můžete podívat zde.

Poslední tóny dozněly, hudba dál doznívá v každém z nás. Děkujeme všem umělcům, kteří nám hudbou přinesli naději, na chvíli dali zapomenout... Všichni dnes vystoupili bez nároku na honorář. Patří jim náš obdiv, veliký dík... Děkujeme všem partnerům za finanční i osobní pomoc. Covid - 19 s sebou přinesl mnohá opatření a jedním z nich byl dnešní prázdný sál, s sebou přinesl i uvědomění si toho, co je skutečně důležité. Zdraví a lidé kolem nás. Děkujeme Vám za to, že Vám nejsou druzí lidé lhostejní... Děkujeme za podporu, za milé vzkazy, za pomoc, za každý dar. Děkujeme.
Hezkou dobrou noc, Váš NF IMPULS

Hudba se nedá zavřít do karantény... Nalaďte si dnes večer ve 20 hodin na svých přijímačích stanici TV Noe, nebo se připojte na:
 https://youtu.be/mSl59wZWouQ 
Nalaďte se s námi na vlnu filantropie, každý dar pomáhá, těšíme se na Vás!

Děkujeme všem a těšíme se na Vás v úterý! Jak lépe strávit večer než s inspirující nádhernou hudbou? 
Váš NF IMPULS

Create project

Děkuji za krásný koncert pro dobrou věc!

Gabriela Lněničková
CZK 1,500

Posílám.

Donor
CZK 500

Opatrujme se a držme se!

Helena Šulcová

Jsem v tom s VÁMI. Držím palce všem dobrým lidem. Žádný lékař nezná lepší lék na unavené tělo a ztrápenou duši, než je naděje. Marcela Nováková, pacientka s roztroušenou sklerózou

Marcela Nováková

Přejeme hodně úspěchu a krásný koncert...

Jiří Drahota
CZK 2,000

Držte se všichni! :-)

Petr Wohlmuth
CZK 500

Děkuji za vaši práci a děkuji, že na ni mohu přispět.

Dana Hájková