Prales dětem


Zvířata Životní prostředí

Prales dětem - Justice for Nature

Jsme součástí světové ochrany přírody a naše činnost má mezikontinentální dosah. Naší energií jsou protipytlácké aktivity, ochrana kriticky ohrožených druhů zvířat a vzdělávání.​ Bez zázemí a lidí kolem nás bychom to však nedokázali. Vaše dary nám pomohou zajistit chod a dlouhodobé fungování našich aktivit včetně pravidelných a nevyhnutelných nákladů jako nájem kanceláře v Brně, mzdy pro zaměstnance, webové hostingy, domény a jiné. Díky vám se dokážeme rozvíjet. Děkujeme.

vybíráme od 27.3.2020

JUSTICE FOR NATURE

S vaší pomocí dokážeme víc!
401 113 Kč

přispělo

223 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

NAŠE PROJEKTY:


PROJEKT GREEN LIFE:
Od roku 2009 se zabýváme ochranou deštného pralesa a ohrožených druhů zvířat v ekosystému Leuser na Sumatře v Indonésii. Vytvořili jsme přírodní rezervaci Green Life I  jako ochrannou zónu mezi NP Gunung Leuser a lidskou civilizací. Projekt se v roce 2021 rozšířil na Kostariku, kde vznikla přírodní rezervace Green Life II. na hranici s národním parkem Tapanti. 
Dáváme lidem práci v protipytláckých hlídkách Green Patrol, spolupracujeme s lokální komunitou a vzděláváme nastupující generaci. 

PROJEKT BLUE LIFE:
V roce 2017 jsme založili projekt Blue Life I zaměřený na ochranu podmořského světa a čistění pláží od plastových odpadků v souostroví Pulau Banyak u Sumatry. Od roku 2022 spolupracujeme s místní organizací na výchovně vzdělávacím programu Blue Patrol Kids.
Projekt se v roce 2022 rozšířil jako Blue Life II do Kostariky, kde vzniká oceánské vzdělávací centrum a základna pro monitoring paryb, velryb a dalších ohrožených druhů ve spolupráci s národními parky, rangery a místní komunitou.


PROJEKT OKO ZEMĚ:

Světový monitorovací projekt využívající fotopastí pro získávání dat o životě zvířat, jehož cílem je vytvoření mezinárodního vzdělávacího a motivačního programu Etika Země. Ten je určenpro školy na pěti kontinentech a bude realizován ve spolupráci s International Ranger Federation a státními federacemi strážců přírody, či soukromými rezervacemi. Důležitou součástí projektu je odhalování ilegálních pytláckých a dřevorubeckých aktivit v chráněných územích, včetně školení strážců přírody o využívání moderních technologií v odhalování zločinů v národních parcích.


OBČANSKÉ HLÍDKY PROTI JEDŮM V KRAJINĚ:
Občanská strážní hlídka proti jedům v krajině se snaží potlačovat úmyslné i sekundární trávení zvířat. Provádí sezónní monitoring v terénu s účelem upozorňovat na prohřešky lidí vůči přírodě a krajině, a vlastně i ostatním lidem a jejich domácím mazlíčkům. Shromažďujeme a dokumentujeme nálezy a důkazy. Spolupracujeme s dalšími státními i mimostátními subjekty.


Pro více informací navštivte www.justicefornature.org

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkujeme za to, co děláte!

Martin Beneš
2 000 Kč

Děkuji za vaši práci.

Martina

:)

Petr Jirouš
5 000 Kč

Připojuji se k Vašemu projektu..pro To..že moje srdce zahořelo..taky pro To..že je po úvaze Teď..a finanční svoboda umožňuje volbu..Příroda je potřebná..a svobodná příroda..je největší fenomén v celém vesmíru..člověk si o své né svobodě..rozhoduje..každý den..né mocí..Příroda má obrovskou moc..a při tom bezpodmínečně..ovlivňuje celý vesmír..v nezměrnosti celku..je Matkou..v Lásce..a vědomé ohleduplnosti..k celku..v jednotě..Vy jste se svou vědomou úrovní..k této jednotě připojili..a s odstupem času..ve své harmonizaci..nabízíte poznání..o prospěšnosti splynutí..v sounáležitosti..i s záměrem..v zájmu..To poskytuje..motivaci..k inspiraci..a rozvoji..v duchu svobodné vůle..V konečném důsledku..jsou peníze také po úvaze energie..transformace fin.prostředků v energii zdraví..a Lásky..poskytuje prostor k Bytí..Nastal čas nastoupit..do rozjetého vlaku..a přát
Šťastnou cestu🙏

Jarka Metelka

Lidé si pomůžou, příroda ale ne. Pojďme udělat z její ochrany prioritu.

Pavel Šustr
300 Kč

Dobro se děje potichu.

Medový medvídek
1 700 Kč

Děkuji 😉

Aleš
1 000 Kč

Projekt Prales dětem nás dovedl do džungle na Sumatru. I když toto místo opustíte a vrátíte se domů, kus vašeho srdce tam navždy zůstává. Terima kasih. Kateřina

Kateřina Mahovská

diky pane Jeglik, ze jste starate a organizujete! kdybych byla v cechach, hned bych se k vam pridala! tak aspon podpora na dalku!

lena kocisova
1 000 Kč

Společně dokážeme více!

Zuzana Koloušková
100 Kč