Prales dětem


Zvířata Životní prostředí

Prales dětem - Justice for Nature

Jsme součástí světové ochrany přírody a naše činnost má mezikontinentální dosah. Naší energií jsou protipytlácké aktivity, ochrana kriticky ohrožených druhů zvířat a vzdělávání.​ Bez zázemí a lidí kolem nás bychom to však nedokázali. Vaše dary nám pomohou zajistit chod a dlouhodobé fungování našich aktivit včetně pravidelných a nevyhnutelných nákladů jako nájem kanceláře v Brně, mzdy pro zaměstnance, webové hostingy, domény a jiné. Díky vám se dokážeme rozvíjet. Děkujeme.

vybíráme od 27.3.2020

JUSTICE FOR NATURE

S vaší pomocí dokážeme víc!
401 113 Kč

přispělo

223 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

NAŠE PROJEKTY:


PROJEKT GREEN LIFE:
Od roku 2009 se zabýváme ochranou deštného pralesa a ohrožených druhů zvířat v ekosystému Leuser na Sumatře v Indonésii. Vytvořili jsme přírodní rezervaci Green Life I  jako ochrannou zónu mezi NP Gunung Leuser a lidskou civilizací. Projekt se v roce 2021 rozšířil na Kostariku, kde vznikla přírodní rezervace Green Life II. na hranici s národním parkem Tapanti. 
Dáváme lidem práci v protipytláckých hlídkách Green Patrol, spolupracujeme s lokální komunitou a vzděláváme nastupující generaci. 

PROJEKT BLUE LIFE:
V roce 2017 jsme založili projekt Blue Life I zaměřený na ochranu podmořského světa a čistění pláží od plastových odpadků v souostroví Pulau Banyak u Sumatry. Od roku 2022 spolupracujeme s místní organizací na výchovně vzdělávacím programu Blue Patrol Kids.
Projekt se v roce 2022 rozšířil jako Blue Life II do Kostariky, kde vzniká oceánské vzdělávací centrum a základna pro monitoring paryb, velryb a dalších ohrožených druhů ve spolupráci s národními parky, rangery a místní komunitou.


PROJEKT OKO ZEMĚ:

Světový monitorovací projekt využívající fotopastí pro získávání dat o životě zvířat, jehož cílem je vytvoření mezinárodního vzdělávacího a motivačního programu Etika Země. Ten je určenpro školy na pěti kontinentech a bude realizován ve spolupráci s International Ranger Federation a státními federacemi strážců přírody, či soukromými rezervacemi. Důležitou součástí projektu je odhalování ilegálních pytláckých a dřevorubeckých aktivit v chráněných územích, včetně školení strážců přírody o využívání moderních technologií v odhalování zločinů v národních parcích.


OBČANSKÉ HLÍDKY PROTI JEDŮM V KRAJINĚ:
Občanská strážní hlídka proti jedům v krajině se snaží potlačovat úmyslné i sekundární trávení zvířat. Provádí sezónní monitoring v terénu s účelem upozorňovat na prohřešky lidí vůči přírodě a krajině, a vlastně i ostatním lidem a jejich domácím mazlíčkům. Shromažďujeme a dokumentujeme nálezy a důkazy. Spolupracujeme s dalšími státními i mimostátními subjekty.


Pro více informací navštivte www.justicefornature.org

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

nevím, jak jinak bych pomohl k záchraně uhlíkové stopy, globálního oteplování a deštního pralesa

Patrik Špindler
200 Kč

❤️Díky holkám na střeláku na prag insels jsem vás poznal❤️

Martin Balík
200 Kč

Lepší budoucnost pro všechny ❤️

Dárce

Dakujem, ze robite to, co ma zmysel.

Minazbc

Karolína Jeníšová

Jitka Gajdošíková
500 Kč

díky

martin trubka

Doufám že i malou pravidelnou částkou můžu pomoci obnovovat nějakým způsobem zdevastovaný prales.

Antonín Vystrčil
100 Kč

Odvádíte skvělou práci! Jen tak dál, pracuji na tom abych nejen vás mohl podporovat mnohonásobně víc!

Bouchec9
1 500 Kč

Děkuji za to, co děláte.:)

Viktorie Volejníková
300 Kč

Děkuji

František Šec
200 Kč