CZ / EN

Prales dětem


Zvířata Životní prostředí

Prales dětem - Justice for Nature

Jsme součástí světové ochrany přírody a naše činnost má mezikontinentální dosah. Naší energií jsou protipytlácké aktivity, ochrana kriticky ohrožených druhů zvířat a vzdělávání.​ Bez zázemí a lidí kolem nás bychom to však nedokázali. Vaše dary nám pomohou zajistit chod a dlouhodobé fungování našich aktivit včetně pravidelných a nevyhnutelných nákladů jako nájem kanceláře v Brně, mzdy pro zaměstnance, webové hostingy, domény a jiné. Díky vám se dokážeme rozvíjet. Děkujeme.

vybíráme od 27.3.2020

JUSTICE FOR NATURE

S vaší pomocí dokážeme víc!
383 382 Kč

přispělo

214 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

NAŠE PROJEKTY:


PROJEKT GREEN LIFE:
Od roku 2009 se zabýváme ochranou deštného pralesa a ohrožených druhů zvířat v ekosystému Leuser na Sumatře v Indonésii. Vytvořili jsme přírodní rezervaci Green Life I  jako ochrannou zónu mezi NP Gunung Leuser a lidskou civilizací. Projekt se v roce 2021 rozšířil na Kostariku, kde vznikla přírodní rezervace Green Life II. na hranici s národním parkem Tapanti. 
Dáváme lidem práci v protipytláckých hlídkách Green Patrol, spolupracujeme s lokální komunitou a vzděláváme nastupující generaci. 

PROJEKT BLUE LIFE:
V roce 2017 jsme založili projekt Blue Life I zaměřený na ochranu podmořského světa a čistění pláží od plastových odpadků v souostroví Pulau Banyak u Sumatry. Od roku 2022 spolupracujeme s místní organizací na výchovně vzdělávacím programu Blue Patrol Kids.
Projekt se v roce 2022 rozšířil jako Blue Life II do Kostariky, kde vzniká oceánské vzdělávací centrum a základna pro monitoring paryb, velryb a dalších ohrožených druhů ve spolupráci s národními parky, rangery a místní komunitou.


PROJEKT OKO ZEMĚ:

Světový monitorovací projekt využívající fotopastí pro získávání dat o životě zvířat, jehož cílem je vytvoření mezinárodního vzdělávacího a motivačního programu Etika Země. Ten je určenpro školy na pěti kontinentech a bude realizován ve spolupráci s International Ranger Federation a státními federacemi strážců přírody, či soukromými rezervacemi. Důležitou součástí projektu je odhalování ilegálních pytláckých a dřevorubeckých aktivit v chráněných územích, včetně školení strážců přírody o využívání moderních technologií v odhalování zločinů v národních parcích.


OBČANSKÉ HLÍDKY PROTI JEDŮM V KRAJINĚ:
Občanská strážní hlídka proti jedům v krajině se snaží potlačovat úmyslné i sekundární trávení zvířat. Provádí sezónní monitoring v terénu s účelem upozorňovat na prohřešky lidí vůči přírodě a krajině, a vlastně i ostatním lidem a jejich domácím mazlíčkům. Shromažďujeme a dokumentujeme nálezy a důkazy. Spolupracujeme s dalšími státními i mimostátními subjekty.


Pro více informací navštivte www.justicefornature.org

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

PURA VIDA!

Helena Soukupová
100 Kč

Zachraňme naše plíce. Když si zničíme deštné pralesy, nebudeme mít co dýchat.
Děkuji Vám za Vaši práci.

Barbora Plšková
9 000 Kč

Jsme rádi, že můžeme jakýmkoliv způsobem pomoci proti bezohlednosti a nekonečné moci po penězích pro zachování naší planety pro budoucí generace, které to budou mít v životě s ekologickým dopadem stále těžší.

Antonín Vystrčil
6 500 Kč

Prales Anežky, vánoce 2022

Libor Teplý Teplý
1 000 Kč

Krásné ráno ,děkujeme za včerejší krásnou přednášku,ať se vám daří a určitě pokračujte má to smysl 🤲🏻❤️ Děkuji Irča.

Irena Kociánová
100 Kč

bohuzel zrovna nemam vic penez ale priste prispeju vice

Benjamin Husa
5 Kč

Děkuji za za to,co děláte ;-)

Silvie Boxanová
100 Kč

;)

Dárce

Moc si vážím, Vaší práce víc takových lidí/ projektů jako jste vy :)

Vladimír Jiřinec
2 000 Kč

Miluju to. A děkuju.

Tereza Kaiserová
70 Kč