Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy 3.5.2020 obora Hvězda

Připojte se k nám první květnovou neděli, kdy slavíme Světový den rodičů předčasně narozených dětí. Poběžte, pojďte nebo pojeďte s námi pro miminka do dlaně. ❤️ REGISTRACE DO 30.4.2020 ❤️ STARTOVNÉ dospělí 400,- ❤️ děti 50,- ❤️ procházka pro rodiny 400,- ❤️

Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy 3.5.2020

Zvolte kategorii
16 550 Kč
vybráno 3 % z 500 000 Kč

zbývá

72 dní

přispělo

49 lidí
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

V rámci projektu MIMINKA DO DLANĚ pořádáme charitativní běhy s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit konkrétní neonatologická oddělení perinatologických center, kde o předčasně narozená miminka pečují. Také chceme podpořit rodiče, kteří tráví aktuálně s dětmi čas na neonatologickém oddělení a vzkázat jim, že v tom nejsou sami.Když se vám miminko narodí dříve, než čekáte, je to doslova běh na dlouhou trať. Pro děti i jejich rodiče. Našimi
běhy pro MIMINKA DO DLANĚ na to chceme upozornit a oslavit sílu, odhodlání a vytrvalost všech zúčastněných.STARTOVNÉ:

Běhy:
  • DOSPĚLÍ 400 Kč
  • DĚTI A DOROST 50 Kč
Procházka pro rodiny
  • 400 Kč
KATEGORIE:

  • DOSPĚLÍ  A DOROST 2km a 5km
  • DĚTI 50m, 150m, 250m, 400m, 500m 
Každý běžec se registruje zvlášť. Dítě registruje jeho zákonný zástupce.

Každý zaregistrovaný běžec získává automaticky také registraci na naši PROCHÁZKU PRO RODINY.

V případě registrace do 15.4.2020 budou mít běžci v kategoriích 2km a 5km na startovním čísle uvedené celé jméno. Závodníci v dětských kategoriích budou mít na startovním čísle uvedeno celé jméno a ročník.
Rodinám,které se zaregistrují na procházku do 15.4.2020 můžeme garantovat dárek pro každé dítě, pokud uvedou ve formuláři jejich počet.

V případě, že chcete registrovat skupinu - atletický tým, třídu nebo třeba tým sportovně založených zdravotníků :) - napište nám na info@nedoklubko.cz


Procházka je inspirována našimi láskyplnými omalovánkami ❤️ Každému z devíti stanovišť je přidělena jedna ze sil, které provází miminka do dlaně. Plněním jednoduchých úkolů na stanovištích se dozvíte něco o tom, co musí předčasně narozená miminka zvládnout ještě před tím, než opustí porodnici.
Rodinou se rozumí 2 dospělí + děti. U registrace na procházku uveďte počet dětí, každé registrované dítě od nás dostane dárek.
❤️❤️❤️❤️❤️

 
Propozice

Plakát ke stažení

Všeobecné podmínky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Potvrzením registrace a odesláním registračního poplatku souhlasíte se všeobecnými podmínkami, se zpracováním osobních údajů pro účely této akce a se zasíláním našeho newsletteru.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Už teď se moc těšíme na další akci Nedoklubka,kde nesmíme chybět. Třeba těch 50 metrů Martínek uběhne 😏.
Honza Linhart
500 Kč
Těšíme se ...
Hana Vašková
400 Kč