Nadační fond PRAVDA O VODĚ


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Voda je život a dar, ne zboží k dolování zisků

Proto má být spravována v zájmu lidí a přírody. Je třeba řešit sucho, obnovu trubek, čistotu vody, zadržení vody v krajině a ne posílat miliardy do zahraničí a vodu lidem zdražovat. Prosazujeme vrácení zájmu lidí do správy vody. Aby peníze od lidí končily ve vodárenství a ne cizině, garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR a suverenitu státu ve strategickém odvětví. Pomáháme především lidem. Kde nás poslechli - Přerov, Kroměříž, Pardubice, Náchod ..., lidé ušetřili 10 - 20 tisíc, protože voda zůstala v rukou měst. Lidé platí za vodu méně než ve Zlíně, v Hradci či v Kladně, kde vodu prodává koncern. Bráníme sebe a vodu i právní cestou. Za pravdu nám dává Ústavní i Nejvyšší soud. Koncern obchází zákony ČR a u vody nemá, co dělat. Informovanými nelze manipulovat, proto poskytujeme informace, o kterých jiní mlčí. Těší nás, že to přináší výsledky, že lidé informace šíří a tak čím dál více lidí věnuje vodě pozornost. Těší nás, že lidé již chápou, že se můžeme úspěšně bránit. Přidávají se sami nebo podporují to, co děláme. Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z darů lidí, jako jste vy. Nechceme peníze od politiků, aby nás nemohli ovlivňovat. Každý, kdo na obranu vody přispívá, např. měsíčně 50-100 Kč, nápravě hodně pomáhá. Je nás hodně a pomoct tak může svou kapkou💧 každý. I moře se skládá z kapek💦. www.pravdaovode.cz/nfpov DĚKUJEME VÁM

vybíráme od 15.12.2019

I malá částka 50-100 Kč/měsíčně pomáhá a má obrovskou sílu, protože voda se týká všech a je nás hodně.

Je třeba řešit sucho, zadržení vody, čistotu vody ne ze správy vody dělat kšeft cizincům. "Trautenberkové" u české vody nemají co dělat!
92 703 Kč

přispělo

183 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Voda je život a dar, ne zboží a proto nesmí být prostředek ke kšeftování a dolování zisků.  Chráníme vodu i pro nás a naše děti. Chráníme tím nejen děti, ale i naše peníze, které jinak končí v zahraničí a nic za ně nedostáváme.

V letech 2010-2018 jsme zaplatili v ceně vody

21.938.683.000 Kč 

Místo v obnově trubek skončily v cizině. Nic jsme za ně nedostali. 

Když nic neuděláme, tak nám a našim dětem vodu opět a opět a opět... zdraží a zinkasují další miliardy. Vodu si musíme ubránit, jinak se nedoplatíme.

Náš cíl napravit, co se kolem vody spáchalo za posledních 20 let kolem vody a vodáren a vrátit zájmy a priority lidí do správy vody v České republice. Cestu k tomu léta veřejně ukazujeme:
JAK LZE VRÁTIT ZÁJMY LIDÍ DO SPRÁVY VODY V ČR?  

Nápravu prosazujeme osvětou, důkazy, rozsudky a tlakem veřejnosti na nápravu, který politici nemohou ignorovat. Nechceme nic znárodňovat, stačí prosadit, dodržování ústavy a zákonů ČR.

Pokud toto chápete a chcete, pak se přidejte a podpořte kroky, které činíme. Nápravu prosazujeme přes informovanost politiků, informováním veřejnosti o vodě a přes rozsudky soudů a nálezy Ústavního soudu ČR.

Obranu vody a lidí financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat a zneužívat k lovu voličů, hlavně před volbami.

                                    Realita posledních 20 let

     Ing. Radek Novotný, spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Požadujeme, aby zákonodárci zjednali nápravu a vyřešili neutěšený stav ve vodárenství, tzn. hájili zájmy občanů a státu.

10bodová petice VODA JE ŽIVOT je to vzkaz občanů politikům - již toho bylo dost.

Nadační fond PRAVDA O VODĚ je nestátní nezisková organizace, která od státu a politických stran nedostává ani nechce žádné finance. To nám umožňuje řešit hlavní příčinu problému, tj. neznalost a často i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Vaše podpora slouží k:
1) Informování o "vodě" a k prosazení bodů z petice VODA JE ŽIVOT.
2) Prokázání, jak nemravně a protiprávně byla správa vody vyvedena do rukou překupníků.
3) Prokázání, že vše lez napravit ve prospěch lidí přes soudy, rozsudky, občanský přístup a trvání na dodržování zákonů a prosazení odpovědnosti pachatelů.
4) Ukončení pro lidi nevýhodného systému, díky kterému na české vodě bohatnou cizinci bez ohledu na to, že lidé platí drahou vodu, vodárnám schází stamilióny na investice a regiony přišly o miliardové dotace z EU.

Proces nápravy, který spouštíme v České republice, již proběhl 

Děkujeme vám, kdo věnujete vodě pozornost a jste ochotný podpořit kroky k nápravě, protože chápete, že vodu potřebujeme všichni.

Je skvělé, že čím dál více lidí chápe, že samo od sebe se nic nenapraví, ale společně lze vrátit do správy vody zdravý rozum a priority lidí a tím chránit vodu, sebe i své rodiny.

Více o tom, jak vodu, sebe a své rodiny bráníme, co děláme a jaké máme výsledky, se dozvíte zde:

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Z pramenů potůčky, z potoků říčky, z řek jezera........Udělejme vše pro to, aby naše voda patřila jen nám.

Jarmil Vepřek
100 Kč

Držím vám palce, vydržte!

Petr Tureček
500 Kč

Děkuji Vám ze srdce, že za za nás všechny bojujete. Voda je život. Markéta a dcera Amálka

Marketa Hola
100 Kč

Děkuji za vaši práci a energii věnovanou vodě.

Nikola Půlkrábková
300 Kč

Přeji Vám pevné nervy, hodně síly a trpělivost!

Pavel Štumpf
5 000 Kč

Jak budu moct, pošlu další, přeji všem štěstí a zdraví

Daniela Charvátová
100 Kč

Pravda vítězí

Tereza Holienková
100 Kč

Moc si vážím toho co děláte pro nás a hlavně pro naše děti. Držím palce a rád posílám peníze na dobrou věc. Posílám 500 Kč.
S pozdravem Zdeněk Franc

Zdeněk Franc
100 Kč

Voda patří našemu národu! Pryč s cizáky!

Jarmil Vepřek
100 Kč

Odmena pro vas za to co pro nas delate.

Jiří Nastoupil
1 000 Kč