Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s.


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Nové prostory Stacionáře Vlaštovka

Chceme vybudovat novou budovu stacionáře, ve kterém budeme pomáhat rodinám, které pečují o dítě se zdravotním handicapem. Budeme moci ještě intenzivněji pomáhat lidem, kteří se rozhodli se jen tak nevzdat. Podpoříme tak přirozený způsob života i rozvoj ve všech oblastech, které dělají život celé rodiny kvalitnější a naplněnější. Pomozte nám koupit budovu na Brněnské pro splnění tohoto velkého snu.

Chcete podpořit děti a mladé lidi s handicapem? Můžete přispět, díky darujme.cz. Váš příspěvek bude použitý na projektovou dokumentaci nových prostor stacionáře Vlaštovka.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Stacionář Vlaštovka navštěvují děti a mladí dospělí od jednoho roku do 26 let s kombinovaným postižením a autismem. Stacionář jim pomáhá už 13 let, ale nyní potřebuje pomoc od vás, aby se podařil 1. krok k novým prostorám.  Děkujeme, že s námi táhnete za jeden provaz a přispějete nám!!!


Chceme pro děti se středně těžkým až těžkým kombinovaným postižením a s autismem zajistit nové prostory, které odpovídají potřebám klientů. Budeme moci přijmout klienty nové a poskytovat jim službu až do 35 let. 
Služba je také odlehčením pro pečující rodinu. Snažíme se rodinu podporovat, aby měla dostatek síly o své děti pečovat a ony tak mohly zůstávat co nejdéle ve svém přirozeném prostředí. Tomu odpovídá i název Vlaštovka – která se vždy vrací do svého hnízda, tak i tyto děti po každodenní aktivizaci, rehabilitaci, vzdělávání a péči ve stacionáři se vrací do své rodiny.


Více informací naleznete na www.cprhodonin.cz nebo se obraťte na Lenku tlachova@cprhodonin.cz

Děkujeme.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu