Charita Vsetín


Senioři Zdraví

Charita Vsetín - Domácí zdravotní péče

Jednou z mnoha služeb, které nezisková organizace Charita Vsetín poskytuje, je i Domácí zdravotní péče. Tato služba se stala již nedílnou součástí života občanů ve Vsetíně a přilehlých obcích. Ve spolupráci s lékaři funguje pro naše klienty nepřetržitě sedm dnů v týdnu, kdy naše zdravotní sestry pečují o pacienty přímo v jejich domácím prostředí.

vybíráme od 5.12.2019

Podpora Domácí zdravotní péče

S námi nejste sami...
600 Kč

přispěli

2 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Naše organizace se zabývá poskytováním několika druhů služeb, které jsou ve Vsetíně a přilehlých okolních obcích nedílnou součástí života občanů - Stacionář Magnolia pro seniory, Pečovatelská služba, Zdravotní domácí péče, Osobní asistence, Domácí hospic VIA, Pastorační služba, Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ZRNKO, Mimoškolní příprava SIDERA, Camino sociální rehabilitace, Půjčovna kompenzačních pomůcek. Rádi bychom jménem Charity Vsetín požádali o finanční podporu pro službu Zdravotní domácí péče.  
Tato služba funguje pro naše klienty nepřetržitě sedm dnů v týdnu, kdy naše zdravotní sestry pečují o pacienty přímo v jejich domácím prostředí. Z důvodu nedostatečného financování ze strany zdravotních pojišťoven, se tato služba neustále potýká s problémy spojenými s pokrytím nákladů na nákup zdravotního materiálu, glukometrů, převazového materiálu apod..

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.