Ohlasy, z.s.


Osvěta a poskytování informací Regionální a komunitní rozvoj

Provoz regionálních novin Ohlasy

Chceme nadále na Boskovicku udržet kvalitní, nezávislou a zajímavou novinařinu, chceme vám dál přinášet ověřené informace o dění v regionu, jeho historii, krajině a zajímavých lidech.

vybíráme od 14.11.2019

Podpořte Ohlasy

Bez příspěvků od čtenářů se neobejdeme, ideální je pro nás libovolně vysoký pravidelný dar.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Proč platit?

Články na webu jsou dostupné každému, takže pokud platit nechcete, nemusíte. Pokud se ale nenajde dostatek platících čtenářů (a zatím nenašel), Ohlasy zaniknou. Zatím existují díky dobrovolné práci a tunelování několika rodinných rozpočtů, ale tento model není udržitelný. Pokud v Ohlasech aspoň několikrát do měsíce najdete zajímavý článek, zvažte, jestli vám taková služba stojí alespoň za pár desetikorun měsíčně.

Abychom přežili, potřebujeme od čtenářů měsíčně vybrat aspoň 10 tisíc. Aktuálně jsme za poslední měsíc od čtenářů na pravidelných darech získali asi 4000 Kč, jsme tedy na necelé polovině potřebné částky.

Nevystačíte si s příjmy z reklamy?

Inzerce je pro nás důležitý zdroj příjmů, ale kdybychom neměli žádný další, nejsme schopni udržet ani základní provoz Ohlasů, natož abychom mohli důstojně odměnit externí autory nebo se rozvíjet.

Proč web nezamknete jen pro platící?

Aby noviny fungovaly tak, jak mají, musí být veřejně přístupné. Chceme, aby si je mohl přečíst každý, třeba i náhodný kolemjdoucí nebo někdo, kdo dané téma hledal pomocí webového vyhledávače. Nevíme, jestli budou Ohlasy fungovat bez zamykání, ale víme jistě, že zamknuté by nefungovaly.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Dobrý den, děláte dobru práci! Jako rodák, 20 let mimo Boskovice, mám o dění ve městě stále zájem (jednou se vrátím) a Ohlasy jsou skvělý zdroj. S úctou, Petr Šmerda

Petr Šmerda
500 Kč

Držím Vám palce, jste skvělí!

Drahoslava Kráčmarová
50 Kč

Za skvělé povídání s Janem Bočkem a úvaze nad Českem, daty a tak :)

Michal Kubáň
300 Kč

Dobrá práce.
Josef

Josef Opatřil
500 Kč

dar od pana Hubeného

Tomáš Trumpeš
200 Kč

Děkuji za skvělou novinářkou práci, díky které přinášíte odlišný pohled na boskovické věci, než pohled ze stránek zpravodaje. Jen tak dál, prosím!

Marek Hebelka
500 Kč

Vaše práce má smysl!
Vytrvejte v dobrém!

Stanislav Kovarik
2 222 Kč

Díky za vaši práci :)

Oto Matal
300 Kč

Díky za vaši práci 👍.

Pavel Vaněrek
300 Kč

dar přítele Tajovského

Tomáš Trumpeš
1 450 Kč