Úsměv mámy, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Úsměv mámy do každé rodiny

Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, a to vlastní centrum v Praze, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.

vybíráme od 14.11.2019

Úsměv mámy do každé rodiny

Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Podpořte nás finančně a pošlete tak úsměv dalším maminkám. Děkujeme💚
351 090 Kč

přispělo

193 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. 
V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, a to vlastní centrum v Praze, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za pomoc

Nikola Klimešová
1 000 Kč

Mateřství je krásné a maminky by se pro svoje děti rozdaly. Když ale potřebuji pomoc právě maminky, špatně se hledá a někdy se maminky bojí, jak je okolí přijme.
Sama jsem si tím prošla, naštěstí jsem pomoc našla, a rychle.
Jste skvělý a držím vašemu projetku palce.
Jana

Jana Kovacs

Díky moc za nasměrování a za pomoc. Držím palce ať můžete dál pomáhat vracet Mámám úsměv.

Eva Horáčková
1 000 Kč

Díky Vašim stránkám jsem přišla na to, že moje stavy a pocity nejsou nic neobvyklého, bohužel u nás je to stále tabu téma a málokterá žena o něm mluví otevřeně. Ráda Vám tedy přispěji a hlavně budu šířit povědomí o tom, že jste - díky za to!

Marie Slámová Kobrlová
2 000 Kč

Každá maminka si zaslouží prožívat se svým miminkem pocity plné štěstí.

Sabina Kučerová

❤️

Valerie Straková

Děkuji za to, co děláte. Na štěstí psychické problémy po porodu nemám, ale neumím si představit, jak těžké musí být, je mít. Posílám všem maminkám (i tatínkům) hodně sil!

Barbora Smetanová

Ja dekuji za Vasi pomoc, kdyz jsem ji potrebovala.

Pavlína Hacko
300 Kč

Ať se každá maminka může spokojeně usmívat :-)

Jitka Baslová

Úsměv mámy si určitě zaslouží, aby o něm bylo slyšet a byl viděn. Zkrátka, aby ho znala většina maminek, ať už pro sebe v krizový moment nebo pro svou kamarádku. Už jen být v kontaktu s maminkami v podobné situaci je velmi prospěšné, a mít ještě možnost konzultací s coachkou nebo psycholožkou je velké plus. Děkuji!

Monika Zahradilová
500 Kč