Úsměv mámy, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

1 z 5 maminek zaskočí po porodu nebo v těhotenství psychické obtíže

Jsme ženy, které po porodu zradila psychika a které málem ztratily naději, že bude zase lépe. Víme, že maminek, které ztrácejí naději, je hodně, proto vznikl Úsměv mámy, který se jako jediný v ČR tématu věnuje. Pomozte nám podat maminkám pomocnou ruku prostřednictvím našich koordinátorek nebo svépomocných skupin a podpořte nás příspěvkem na provozní náklady.

vybíráme od 14.11.2019

1 z 5 maminek trpí poporodní depresí

Být matkou je zodpovědná a těžká práce. Maminky s psychickými potížemi to mají mnohem složitější. Díky Vašemu příspěvku můžeme podat pomocnou ruku maminkám v nouzi.
8 050 Kč

přispělo

16 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Spolek Úsměv mámy založila Veronika Kubrichtová v roce 2014 jako odpověď na skutečně prožitou epizodu poporodní úzkosti, která udeřila nečekaně a málem ji připravila o radost z mateřství. Úsměv mámy se začal postupně rozšiřovat o další maminky s překonanou poporodní depresí a my se pustily do dílčích aktivit. Rozjely jsme pravidelné setkávání žen a podařilo se nám zajistit menší finanční obnos na psychologické konzultace pro maminky. Poskytujeme individuální konzultaci s peer konzultantkou, která může sdílet svoji zkušenost, a také co se osvědčilo na cestě za uzdravením. Stále nás oslovují další a další maminky, které by potřebovaly pomoc a podporu. Budeme vděční za Vaši pomoc, abychom mohly v naší činnosti pokračovat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

❤️🍀❤️

Adéla Sedláková
2 500 Kč

Díky, že jste.

Alena Staňková

Ať se daří a je lépe nejen maminkám.
Hezké vánoce všem.

Tomáš Zeman
1 000 Kč

Moc vam fandim!

Kamila
500 Kč