Úsměv mámy, z.s.


Zdraví Osvěta a poskytování informací

Úsměv mámy do každé rodiny

Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, a to vlastní centrum v Praze, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.

vybíráme od 14.11.2019

Úsměv mámy do každé rodiny

Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Podpořte nás finančně a pošlete tak úsměv dalším maminkám. Děkujeme💚
141 389 Kč

přispělo

119 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. 
V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, a to vlastní centrum v Praze, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Každá maminka si zaslouží prožívat se svým miminkem pocity plné štěstí.

Sabina Kučerová

❤️

Valerie Straková

Děkuji za to, co děláte. Na štěstí psychické problémy po porodu nemám, ale neumím si představit, jak těžké musí být, je mít. Posílám všem maminkám (i tatínkům) hodně sil!

Barbora Smetanová

Ja dekuji za Vasi pomoc, kdyz jsem ji potrebovala.

Pavlína Hacko
300 Kč

Ať se každá maminka může spokojeně usmívat :-)

Jitka Baslová

Úsměv mámy si určitě zaslouží, aby o něm bylo slyšet a byl viděn. Zkrátka, aby ho znala většina maminek, ať už pro sebe v krizový moment nebo pro svou kamarádku. Už jen být v kontaktu s maminkami v podobné situaci je velmi prospěšné, a mít ještě možnost konzultací s coachkou nebo psycholožkou je velké plus. Děkuji!

Monika Zahradilová
500 Kč

Díky za to, co děláte v osvětě a pomoci maminkám!

Míša H.

❤️🍀❤️

Adéla Sedláková
2 500 Kč

Díky, že jste.

Alena Staňková

Ať se daří a je lépe nejen maminkám.
Hezké vánoce všem.

Tomáš Zeman
1 000 Kč