Úsměv mámy, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Úsměv mámy do každé rodiny

Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, a to vlastní centrum v Praze, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.

vybíráme od 14.11.2019

Úsměv mámy do každé rodiny

Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Podpořte nás finančně a pošlete tak úsměv dalším maminkám. Děkujeme💚
228 140 Kč

přispělo

153 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. 
V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, a to vlastní centrum v Praze, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Obdivujem každú ženu, ktorá sa rozhodne stat matkou, každá matka má plné právo na pocity úzkosti keďže nie sú naplánované jej potreby a je povinnosťou spoločnosti týmto ženám pomáhať. Držím palce, robíte skvelú pracu!

Veronika Kramárovà
300 Kč

Úsměv pro mámy darovalo společně LOBEY skrze Davida Krobota a Julie – známá na Instagramu pod profilem denik_porodnibaby

Přejeme ať peníze pomůžou mámám v těžkém životním období.

Všem klidné prožití svátků a vše nejlepší do nového roku 2023.

LOBEY a Julie
10 000 Kč

Díky za práci, kterou děláte!

Jan Šťovíček

Všem maminkám přeji radost z mateřství.

Jitka Synková

V zivote by mne nenapadlo, ze poporodni deprese potka nasi domacnost. Jsem moc rad, ze manzelka vyuzila vasi pomoci, dostali jsme uzitecne rady a spolecne jsme to mohli zvladnout. Skutecne, moc dekuji!

dedik77
2 000 Kč

Sama, jako maminka 2 dětí vím, jak strašná je bolest duše…Kéž by nikoho nepotkala, mnoho štěstí!

Klára Matoušová
1 000 Kč

Děkuji za pomoc

Nikola Klimešová
1 000 Kč

Mateřství je krásné a maminky by se pro svoje děti rozdaly. Když ale potřebuji pomoc právě maminky, špatně se hledá a někdy se maminky bojí, jak je okolí přijme.
Sama jsem si tím prošla, naštěstí jsem pomoc našla, a rychle.
Jste skvělý a držím vašemu projetku palce.
Jana

Jana Kovacs

Díky moc za nasměrování a za pomoc. Držím palce ať můžete dál pomáhat vracet Mámám úsměv.

Eva Horáčková
1 000 Kč

Díky Vašim stránkám jsem přišla na to, že moje stavy a pocity nejsou nic neobvyklého, bohužel u nás je to stále tabu téma a málokterá žena o něm mluví otevřeně. Ráda Vám tedy přispěji a hlavně budu šířit povědomí o tom, že jste - díky za to!

Marie Slámová Kobrlová
2 000 Kč