CZ / EN

Nadace Partnerství


Environment Giving Information

Planting for the Future

Our goal is to prepare the Czech Republic for the climate change. Trees are perhaps the most effective tool we have. We want to support planting of 10 million trees to promote healthy landscapes. Join us and together we will bring life back to our country!

Thank you for your decision to donate to trees

We have been helping people with their environmental projects for more than 15 years. Thank you for your decision to help us bring life back to the Czech landscape.
€31,816

supported by

423 people
Donate in :
secured by Darujme.cz
We have a challenge for you. Are you with us?
 
We want to support planting of 10 million trees. Every tree counts. Support those who plant trees and donate future to your friends and loved ones. Thanks to your donation, we will be able to help volunteers plant trees in a suitable place.

More than 32,000 people have already joined the planting. Be part of the transformation of the Czech landscape and cities and join us too!

Donate:


  • 40 EUR to fruit tree  
  • 120 EUR to deciduous tree
  • own amount
Where is your help going?

A tree is not just the cost of a seedling. You always know what your gifts are going towards. This is guaranteed by the Partnership Foundation, the coordinat or of the initiative.Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

I letos jsme pro vás připravili 3 zcela nové dárkové certifikáty - Lipové toulky, Lipové potěšení a omalovánku pro děti Zpívající lípa. Inspirací nám byla Zpívající lípa v Telecí, Strom roku 2021.

Nákupem kteréhokoliv certifikátu pomůžete výsadbě dalších stromů. Kdo ví, třeba vašim přispěním vyroste jednou nový Strom roku. A i kdyby ne, každý strom pro zdravou krajinu a odolná města se počítá.

Děkujeme, že nám pomáháte!Děkujeme všem, kdo zakoupili svým blízkým náš dárkový certifikát, anebo přispěli libovolnou částkou. Díky Vám jsme letos získali krásných 153 tis. Kč na další výsadby stromů v České republice. 
 
Nejvíce Vám chutnalo Sladké překvapení podle originálního receptu od Lidmanů. Oblibě se těšil i tradiční certifikát Ovocnáč a Listnáč.  
 
Ještě jednou děkujeme, že pomáháte společně s námi!

Letos jsme vaše oblíbené certifikáty převlékli do nového kabátu a připravili jsme 3 zcela nové - zážitkový Voňavý výlet, recept na Sladké překvapení a omalovánku pro děti Kouzelná jabloň.

Nákupem každého z nich pomůžete výsadbě dalších stromů. Kdo ví, třeba vašim přispěním vyroste jednou nový Strom roku. A i kdyby ne, každý strom pro zdravou krajinu a odolná města se počítá.

Děkujeme, že nám pomáháte!

Děkujeme všem dárcům a dárkyním, kteří zakoupili svým blízkým dárkový certifikát Stromek pod stromeček! Díky této podpoře jsme na iniciativu Sázíme budoucnost získali bez mála 80 tis Kč!!! Největší oblibě se těšil Ovocnáč - darovali jste ho dvacet jednakrát, následoval ho Listnáč a Výchovný řez - v obou případech byl zakoupen osm krát. Pět krát byl zakoupen rýč a dvakrát zavlažovací vak. Jedenáckrát jste využili možnost volby jiné částky, z níž děkujeme zejména panu Aleši Hamplovi, který se rozhodl darovat částku 10 tis Kč své manželce, a to na výsadbu listnáčů do krajiny i města. Upřímné díky všem!!!

Create project

Podporuji! :)

Daniel Šrubař
CZK 300

Zdravím, super nápad se stromy, možná využijeme Vaši myšlenku u nás v Třebechovicích p. O. Tedy pokud nevadí. Zdar krásným stromům. Jana Jandíková

Jana Jandíková
CZK 100

Tak snad to něčemu pomůže.

Wolverine
CZK 300

Už aby to vyrostlo 🙂

Tomas Mika

Ať rostou!

Martina Blahova

Děkujeme!!!

Nadace Partnerství

Krásný projekt, s velkou myšlenkou. Snad bude má sazenice mít hluboké kořeny, sílu a dlouhou budoucnost.

Tereza Vaněčková
CZK 3,000

Ať rostou!

Petr Lessner
CZK 200

Nejlepší čas pro zasazení stromu byl před 20 lety. Druhý nejlepší čas je teď.

Martin Stříž

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Zuzana Odhanelova
CZK 1,000

Ať se dílo daří,
Tereza Chudobová, Slatinky

Tereza Chudobova
CZK 1,000