Nadace Krása pomoci


Senioři

Narozeniny pro druhé

Taky už nechceš k narozeninám další veselé hrníčky a kytky, které nemáš kam dát? Dej svým narozeninám smysl a věnuj je tentokrát druhým! Uspořádej sbírku pro Nadaci Krása pomoci a pošli našim klientům podporu. Nikdo to neocení víc, než ti, kteří to nejvíc potřebují.

Narozeniny pro druhé

Pokud nám chceš vedle svých narozenin věnovat i nějakou kačku, můžeš tady :)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
„Nechci dvacátý hrníček a tričko, které můžu nosit jen jeden rok. Chci něco, co vydrží déle než …" 
Poznáváš se? Tak pojď s námi do narozeninové výzvy! 

Je to jednoduché – klikni na tlačítko „založit dárcovskou výzvu“, zaregistruj se, vyplň formulář, sdílej odkaz a pak sleduj, jak budou korunky naskakovat. K narozeninám tak dostaneš hned několik darů, ač bez mašle či věnování.

Daruješ si dobrý pocit
Získáš si naše srdce a velké díky.
A největší dar na závěr – pomůžeš a poděkuješ.

To všechno jedním kliknutím.KAM PŮJDOU PENÍZE?
Peníze poputují na projekt Doma bez obav, ve kterém pomáháme seniorům žít důstojně a bezpečně v domácím prostředí. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Jsme k dispozici kdykoliv je potřeba, pomůžeme najít parťáka/dobrovolníka, klienty také zveme na různé společenské akce. Podle nás by totiž nikdo neměl být sám.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

:)

Veronika Paxová
300 Kč

Misto narozeninovych darku jsem pratele vyzvala k dobrovolnemu prispevku.Jeho vetsi cast jsem chtela pripspet na to velmi potrebne a to je moznost domaci pece seniorum.Preji vam hodne dobrovolnych darcu. S uctou a pozdravem.

Sarka Brochierova
3 000 Kč